АННА Автоскло

Для автокомплексу «АННА Автоскло» ми розробили повністю новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю роботи
стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проектування. В ході роботи створений повністю новий дизайн і спосіб подачі
контенту.

Код: 084

Тип компанії: Послуги

Сфера: Автокомплекс

Країна: Україна

Місто: Львів

Дата співпраці: 2014-2020

Сайт: http://anna-complex.com

google_title

Співпраця із автокомплексом "АННА" | Портфоліо

google_description

Створення унікального дизайну. Адаптивна кросбраузерна верстка з додаванням технічного SEO. Програмування та захист CMS від злому.

google_keywords

Створити сайт, Створення сайту, Створення сайтів , Замовити сайт, Розробка сайту, Розробка сайтів, Веб сайт, Web site

Співпраця із автокомплексом “АННА” розпочалась з повного оновлення старого сайту з переробкою структури у 2014 році. Важливою особливістю роботи стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проектування. В ході роботи створений повністю новий дизайн і спосіб подачі контенту. Одним з головних завдань яке стояло перед нами – розпродати склад неходового автомобільного скла, який складався з декількох тисяч позицій. Через 6 років плідної співпраці, у зв’язку зі зміною назви та логотипу, було прийняте рішення оновити дизайн розробленого сайту.

Першим етапом була розробка структури корпоративного сайту, який відповідає актуальним вимогам компанії. Для продажу непопулярних видів автомобільного скла розробили автоматичні сторінки під кожен вид продукції, що дозволило вивести даний сайт на перші позиції в пошуку Google та продемонструвати зацікавленим користувачам наявність потрібного для них товару. Через декілька місяців після запуску сайту склад був розпроданий повністю.

Для автокомплексу «АННА» ми розробили повністю новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії.