Вебсайт для Котула

Виробник - Пам'ятники - Львівська область, Україна -

Продаж і встановлення акустики для автомобілів: динаміків, магнітол, підсилювачів, тощо. Ремонт, шумо- та віброізоляція. Виготовлення під індивідуальне замовлення. Логотип розроблено у 2015 році.

Завдання: Розробка сайту для виробника пам’ятників. Ресурс повинен в зручному вигляді презентувати послуги, а також формувати експертний образ в очах потенційних покупців. Після перегляду ресурсу людина повинна бути готовою зробити усвідомлений вибір. Також одним із завдань було продемонструвати всі елементи з яких складаються пам’ятники та навчити людей правильно формулювати ТЗ.

Результат: Сучасний і адаптивний сайт, верстка якого підлаштовується під розмір екрану користувацького пристрою. Зручна горизонтальна навігація забезпечує доступ до будь-якого розділу в два – три кліка. Її частково дублює головна сторінка, на якій розміщені посилання доступу до більшості ключових сторінок. Це покращує юзабіліті для мобільних пристроїв. Також нами розроблений блок сайту з Інтерактивними пам’ятниками у якому підсвічуються елементи пам’ятників, що допомагає людям зрозуміти їх будову та грамотно складати ТЗ. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом.

Переглянути інші наші Програмування:

Відгуків поки що немає