Консалтинг

google_title

Консалтингові послуги в Україні - Ardenis

google_description

Консалтингові послуги в Україні. Весь спектр послуг в сфері бізнес-консалтингу від консультування та аудиту до бізнес-плану.

google_keywords

Надання консалтингових послуг, консалтингові послуги бізнесу, консалтингові управлінські послуги, консалтингове агентство

1555 category-d.php

google_title

Управлінський консалтинг

google_description

Експертне консультування керівників підприємств по економічних, виробничих, комерційних та інших питань для оптимізації бізнес-процесів

google_keywords

консалтинг, управлінський консалтинг, аудит, управління бізнесом

Що таке консалтинг

Консалтинг - це платне експертне консультування керівників підприємств і приватних підприємців по широкому спектру економічних, виробничих, комерційних та інших питань для оптимізації бізнес-процесів, збільшення прибутку і підвищення ключових показників діяльності.

Простіше кажучи, консалтинг - це платна кваліфікована допомога організаціям, яким потрібно незалежна оцінка поточної діяльності, аналіз бізнес-процесів і наступні рекомендації по веденню бізнесу та підвищення його ефективності.

Якщо зовсім просто, то консалтинг - це консультаційна допомога топ-менеджерам підприємств з управління бізнесом.

Експертне консультування керівників підприємств по економічних, виробничих, комерційних та інших питань для оптимізації бізнес-процесів, збільшення прибутку

Що дає?

  • Систематизація бізнесу

Наша мета системно проаналізувати і перезбирати всі елементи бізнесу в гармонійну професійну систему.

  • Вихід з “Операційки”

Правильні інструменти управління допоможуть позбутись від малоефективної плинності. Ви займатиметесь нарешті не “гасінням пожеж”, а системним розвитком свого бізнесу.

  • Вищий рівень управління

Ми не даємо “велосипед» не навчивши керувати нимУ процесі перебудови підрозділів – ви отримаєте системне навчання класиці менеджментуЩо дасть не тільки усвідомлення у використанні нових інструментів управлінняале і вбереже від управлінських помилок в майбутньому.

Типи

  • Аналітика
  • Аудит
  • Консультації
  • Дослідження ринку

Базові опції

Допомога у виході на / нові ринки
Перекриття зон доставки / логістика
Франчайзинг
Знаходження оптовиків
Розробка промо/акцій/знижок
Створення відділу продаж
Створення Бренду
Позиціонування в інтернеті (закольцовка)

Додаткові послуги

Брендбук
Вебдизайн (Web design)