Сувенірна продукція

google_description

Сувенірна продукція - це різноманітні предмети з нанесенням фірмової символіки, що покращують імідж підприємства та водночас працюють як ненав'язлива реклама.

google_keywords

Сувенірна продукція, сувенірка,

Сувенірна продукція - це різноманітні предмети з нанесенням фірмової символіки, що покращують імідж підприємства та водночас працюють як ненав'язлива реклама.

Сувенірна продукція – це різноманітні предмети з нанесенням фірмової символіки, що покращують імідж підприємства та водночас працюють як ненав’язлива реклама. Це  один з кращих способів просування і збільшення впізнаваності вашого бізнесу. Саме вона вже багато років популярна в усьому світі не тільки у якості особистих подарунків, а й для просування бренду малих компаній і величезних корпорацій. Отримавши якісний, а головне, корисний сувенір від промоутера з логотипом фірми, користувач неодмінно запам’ятає цю рекламу і за потреби звернеться за послугою.

Брендовані продукти можуть використовуватись на різних заходах та охоплюють широку авдиторію потенційних споживачів. Вони поділяються за категоріями цінності та

Групи сувенірної продукції

  1. Промоушн-сувеніри – використовуються для масового поширення
  2. Бізнес-сувеніри – для постійних клієнтів і партнерів
  3. VIP-сувеніри – унікальні предмети для особливих клієнтів

Дієвий вид реклами

При правильному підході сувенірну продукцію можна використовувати замість масштабних рекламних компаній та акцій. Це найпозитивніший вид реклами, оскільки ми завжди даруємо його з позитивними емоціями. Оригінальні невеликі рекламні сувеніри можна подарувати партнерам по бізнесу або колегам під час ділової зустрічі або після неї. У цьому випадку не варто економити на якості, а також бажано підібрати щось потрібне: блокнот, ручку, набір олівців, флешки з нанесенням логотипу вашої компанії.  Це ті категорії подарунків, які стануть в нагоді в будь-якому випадку, а також часто такі речі передаровують комусь іншому, за рахунок чого невеличкий сувенір починає ефективно працювати на вас.  Такий вид продукції варто продумати під час розробки фірмового стилю, а потім за потреби швидко виготовити до певної події.