14 Березня, 2021 Назва: Kotula Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/kotula/

google_title:Співпраця із виробником "Kotula" | Портфоліо

google_description:Розробка сайту для виробника пам'ятників. Самописний сайту з блоком "Інтерактивних пам'ятників". Адаптивна кросбраузерна верстка з технічним SEO.

google_keywords:Сайт для пам'ятників, розробка сайту пам'ятників, створення сайту пам'ятників

desc: Виробник високоякісних надмогильних пам'ятників різного цінового діапазону – дорогих ексклюзивних та стандартних пам'ятників нижчого сегмента, а також інших гранітних виробів. Компанія "Kotula" - сімейний бізнес, вже третє покоління займається виробництвом гранітних виробів та пам'ятників.

Опис:

Співпраця із виробником гранітних виробів “Kotula” розпочалась з оновлення старого сайту у 2015 році. Протягом років плідної співпраці, сайт оновлювався, додавались нові розділи, втілювались грандіозні ідеї. Однією з таких ідей – було створення розділу інтерактивних пам’ятників, метою якого було навчання клієнтів, вивчення клієнтом термінів, що використовуються виробниками пам’ятників. Завдяки даному елементу на розробленому сайті, виробник […]

Код: 093

Тип компанії: Виробник

Сфера: Пам'ятники

Країна: Україна

Місто: Львівська область

Дата співпраці: 2016

Сайт: https://kotula.com.ua

Content:

Співпраця із виробником гранітних виробів “Kotula” розпочалась з оновлення старого сайту у 2015 році. Протягом років плідної співпраці, сайт оновлювався, додавались нові розділи, втілювались грандіозні ідеї. Однією з таких ідей – було створення розділу інтерактивних пам’ятників, метою якого було навчання клієнтів, вивчення клієнтом термінів, що використовуються виробниками пам’ятників. Завдяки даному елементу на розробленому сайті, виробник та його клієнти почали спілкуватись однією мовою та розуміти один одного, особливо це відчувається в телефонному режимі. Ще одним позитивним моментом даного блоку – SEO просування. Час перебування відвідувачів на сайті збільшився у 2 рази, що демонструє пошуковій мережі Google зацікавленість користувачів до даного сайту.

Виробник «Kotula» отримав повністю оновлений сайт, якій чітко виконує поставлені перед ним завдання: реклама, каталог, навчання користувачів, стабільний потік клієнтів.

Відгуки

Відгук поки що немає

Список/приклад робіт

 • Вебсайт для “Kotula” 
 • 15 Березня, 2021 Назва: АБ Система Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/ab-systems/

  google_title:Співпраця із IT компанією "АБ система" | Портфоліо

  google_description:Створення ефективного сайту розробника Бухгалтерського програмного забезпечення з адаптивним дизайном. Розробка сайту з унікальним дизайном IT компанії

  google_keywords:створити сайт для IT, розробка сайтів для програмістів, сайт для бухгалтерії

  desc:

  Опис:

  Співпраця із розробником програмного забезпечення “АБ система” розпочалась з оновлення старого сайту у 2021 році. Першим етапом була розробка правильної структури сайту, яка відповідає актуальним вимогам компанії та пошукової мережі Google. Важливою особливістю роботи стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проектування. В ході роботи створений повністю новий дизайн і спосіб подачі контенту. […]

  Код: 122

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Бухгалтерське програмне забезпечення

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2021

  Сайт: https://ab.biz.ua

  Content:

  Співпраця із розробником програмного забезпечення “АБ система” розпочалась з оновлення старого сайту у 2021 році.

  Першим етапом була розробка правильної структури сайту, яка відповідає актуальним вимогам компанії та пошукової мережі Google. Важливою особливістю роботи стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проектування. В ході роботи створений повністю новий дизайн і спосіб подачі контенту.

  Компанія «АБ система» отримала повністю оновлений візуальний облік, який чітко передає філософію та спрямованість компанії.

  Надані клієнту послуги

  1. Вебдизайн
  2. Корпоративний сайт
  3. SEO
  15 Березня, 2021 Назва: Алькоре Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/alcore/

  google_title:Співпраця із заводом "Алькоре" | Портфоліо

  google_description:Розробка логотипу та корпоративного стилю, також створено брендбук, та оновлено сайт виробника картонних гільз.

  google_keywords:Створити сайт, Створення сайту, Створення сайтів , Замовити сайт, Розробка сайту, Розробка сайтів, Веб сайт, Web site

  desc: Bиробник картонних: опалубок для колон, кутників та водостійких гільз, а також продавець промислових клеїв ПВА для виробництв. Компанія «Алькоре» понад 15 років займається виготовленням картонної гільзи.

  Опис:

  Співпраця із заводом картонних виробів “Алькоре” розпочалась з оновлення старого сайту у 2015 році. Через 5 років плідної співпраці, та у звязку з виходом на закордонний ринок, було прийняте рішення створити корпоративний стиль. Але враховуючи що попередній логотип розроблявся понад 20 років тому та на швидкоруч, стало зрозуміло що зі зміною пріорітетів ринків збуту без […]

  Код: 080

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Картонні гільзи, кутники

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2016

  Сайт: https://alcore.ua

  Content:

  Співпраця із заводом картонних виробів “Алькоре” розпочалась з оновлення старого сайту у 2015 році. Через 5 років плідної співпраці, та у звязку з виходом на закордонний ринок, було прийняте рішення створити корпоративний стиль. Але враховуючи що попередній логотип розроблявся понад 20 років тому та на швидкоруч, стало зрозуміло що зі зміною пріорітетів ринків збуту без оновлення логотипу не обійтись.

  Першим етапом була розробка логотипу та корпоративного стилю, який відповідає актуальним вимогам компанії. Також на основі корпоративного стилю, було створено брендбук, та оновлено сайт. Новий логотип має смислове навантаження яке відразу допомагає ідентифікувати сферу виробника картонних гільз.

  Компанія «Алькоре» отримала повністю оновлений візуальний облік, якій чітко передає філософію та спрямованість компанії.

  /* Для компанії «Алькоре» ми розробили брендбук та новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю роботи стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проектування. В ході роботи створений повністю новий дизайн і спосіб подачі контенту.

  Інтернет-проект був реалізований на основі шаблону, з урахуванням фірмових кольорів компанії і специфіки галузі. У процес розробки сайту були залучені SEO-фахівці. Це дозволило продумати структуру проекту для найкращої індексації пошуковими роботами, що підготувало його для подальшого SEO-просування. */

  Відгуки

  Відгук поки що немає

  Список/приклад робіт

 • Брендбук для “Alcore”
 • 15 Березня, 2021 Назва: Vesuvio Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/vesuvio/

  google_title:Створення сайту для Vesuvio

  google_description:Розроблено корпоративний сайт з унікальним дизайном під ключ для виробника оливкової олії. Адаптивна верстка з додаванням технічного SEO

  google_keywords:сайт для виробника олії, створення сайту для олії, розробка сайту для олії

  desc:

  ТМ "Vesuvio" представляє продукцію торгових марок VesuVio, La Contadina, Castelli Romani, Contadina, Fontenovella, Fra Ulivo, Senorio de Segura на території України.

  Опис:

  Співпраця із виробником та імпортером “Vesuvio” розпочалась з розробки дизайну упаковки та етикетки у 2014 році. Через рік плідної співпраці, та у зв’язку з бажанням росту компанії було прийнято рішення про розробку фірмового стилю та корпоративного сайту. Першим етапом була розробка корпоративного стилю, який відповідає актуальним вимогам компанії. Також на основі корпоративного стилю, було створено […]

  Код: 062

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Продукти харчування. Оливки, олія, вино

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2015

  Сайт: https://vesuvio-olio.com

  Content:

  Співпраця із виробником та імпортером “Vesuvio” розпочалась з розробки дизайну упаковки та етикетки у 2014 році. Через рік плідної співпраці, та у зв’язку з бажанням росту компанії було прийнято рішення про розробку фірмового стилю та корпоративного сайту.

  Першим етапом була розробка корпоративного стилю, який відповідає актуальним вимогам компанії. Також на основі корпоративного стилю, було створено брендбук та розроблено сайт. Через принципову позицію клієнта, логотип залишився старий. Структура сайту відповідає вимогам пошукових роботів Google, що позитивно впливає на SEO просування, а візуальна складова – сучасним тенденціям веб-дизайну.

  Компанія «Vesuvio» отримала повністю оновлений візуальний облік, унікальний дизайн якій чітко передає філософію та спрямованість компанії.

  Надані клієнту послуги

  1. Вебдизайн
  2. Корпоративний сайт
  18 Березня, 2021 Назва: Без Обмежень Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/bez-obmezhen/

  google_title:Співпраця з рок-гуртом "Без Обмежень" | Портфоліо

  google_description:Розробка сайту та Landing page рок-гурту! Унікальний дизайн. Адаптивна кросбраузерна верстка з технічним SEO. Програмування та захист CMS від злому

  google_keywords:Створити сайт гурту, Створення сайту шоу біз, Створення сайтів гуртів, Замовити сайт гурту, Розробка сайту музичного гурту, Розробка сайтів шоу бізнес, Веб сайт рок гурту, web site music band

  desc: БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Один з небагатьох українських гуртів, який збирає мільйони переглядів на YouTube. Усі кліпи останніх років давно перетнули відмітку 1 000 000. Кожен виступ БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають до самого кінця виступу.

  Опис:

  Співпраця із рок-гуртом “Без Обмежень” розпочалась з розробки унікального корпоративного сайту з інтернет магазином у 2018 році. Через 1 рік плідної співпраці, та у звязку з самостійною організацією концерту на стадіоні “Олімпійський”, було прийняте рішення розробити Landing page для реклами та продажу квитків на дану подію. Першим етапом була розробка сайту в їх корпоративному стилі, […]

  Код: 107

  Тип компанії: Розваги

  Сфера: Музичний рок гурт

  Країна: Україна

  Місто: Київ

  Дата співпраці: 2018

  Сайт:

  Content:

  Співпраця із рок-гуртом “Без Обмежень” розпочалась з розробки унікального корпоративного сайту з інтернет магазином у 2018 році. Через 1 рік плідної співпраці, та у звязку з самостійною організацією концерту на стадіоні “Олімпійський”, було прийняте рішення розробити Landing page для реклами та продажу квитків на дану подію.

  Першим етапом була розробка сайту в їх корпоративному стилі, який відповідає актуальним вимогам компанії, розроблена сторінка події, яка з легкістю об’єднується через адміністративну панель з будь яким сервісом продажу квитків, розроблений інтернет магазин та об’єднаний з “Новою поштою”, що автоматично рахувало вартість та час доставки мерчу замовнику. Також об’єднали сайт з іншими серівсами, такими як: YouTube, Soundcloud, Apple music, Instagram. Також на основі корпоративного стилю, було розроблено Landing page, метою якого був акцент уваги відвідувачів до концерту на “Олімпійському” та продаж квитків.

  Рок-гурт «Без Обмежень» отримав повністю готовий унікальний корпоративний сайт з інтернет магазином та Landing page, який чітко передає філософію гурту. Сайт став так званим хабом всіх інтернет сервісів гурту та виконав всі поставлені перед ним завдання.

  24 Березня, 2021 Назва: RosanPak Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/rosanpak/

  google_title:Співпраця із заводом "RosanPak" | Портфоліо

  google_description:Розробка сайту для виробника упаковки! Створення унікального дизайну. Адаптивна верстка з додаванням технічного SEO. Підключений фільтр товару

  google_keywords:Створити сайт упаковки, Створення сайту упаковки, Створення сайтів упаковки, Замовити сайт упаковки, Розробка сайту упаковки, Розробка сайтів упаковки, Веб сайт упаковки, Web site

  desc: Для компанії «Rosanpak» ми розробили повністю новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю роботи стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проєктування. Під час роботи нашою командою було прийнято рішення оновити дизайн і спосіб подачі контенту. Створення логотипу та ефективного сайту з адаптивним дизайном для виробника пластикової тари. Розробка сайтів "Під Ключ". SEO просування корпоративних сайтів.

  Опис:

  Співпраця із заводом виробником пластикової упаковки “РосанПак” розпочалась з оновлення старого сайту у 2019 році. Першим етапом була розробка структури та дизайну сайту в корпоративному стилі, який відповідає актуальним вимогам компанії. Ще на етапі проектування проводилась підготовка до просування сайту. Повністю змінили метод подачі інформації, структуризували його та додали розширений фільтр для пошуку продукції. В […]

  Код: 082

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Пластикова упаковка

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2019

  Сайт: http://rosanpak.com

  Content:

  Співпраця із заводом виробником пластикової упаковки “РосанПак” розпочалась з оновлення старого сайту у 2019 році.

  Першим етапом була розробка структури та дизайну сайту в корпоративному стилі, який відповідає актуальним вимогам компанії. Ще на етапі проектування проводилась підготовка до просування сайту. Повністю змінили метод подачі інформації, структуризували його та додали розширений фільтр для пошуку продукції. В даному фільтрі передбачена можливість поєднання окремих елементів продукції в один необхідний замовнику комплект.

  Компанія «РосанПак» отримала повністю оновлений візуальний облік, якій чітко передає філософію та спрямованість компанії, спрощує користування сайтом користувачам та підбір бажаної тари.

  Надані клієнту послуги

  1. Вебдизайн
  2. Корпоративний сайт
  3. SEO
  24 Березня, 2021 Назва: Львівський проектний інститут Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/lpi/

  google_title:Співпраця із проектним інститутом "LPI" | Портфоліо

  google_description:Розробка корпоративного сайту для проектного інституту "LPI". Створення унікального дизайну. Адаптивна кросбраузерна верстка з додаванням технічного SEO

  google_keywords:створити сайт для проектної компанії, розробка сайту для будівельної компанії

  desc: Для компанії «LPI» ми розробили повністю новий сайт з сучасним дизайном, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю роботи стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проектування та створення нового способу подачі контенту.

  Опис:

  Співпраця із проектним інститутом “LPI” розпочалась з оновлення старого сайту у 2019 році. Першим етапом була розробка структури та дизайну сайту, який відповідає актуальним вимогам компанії. Ще на етапі проектування проводилась підготовка до просування сайту. Повністю змінили метод подачі інформації, структуризували його. Головний акцент зроблений на виконані проекти замовника: промислові об’єкти, громадські будівлі, інженерні мережі. […]

  Код: 108

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Проектування, будівництво

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2019

  Сайт:

  Content:

  Співпраця із проектним інститутом “LPI” розпочалась з оновлення старого сайту у 2019 році.

  Першим етапом була розробка структури та дизайну сайту, який відповідає актуальним вимогам компанії. Ще на етапі проектування проводилась підготовка до просування сайту. Повністю змінили метод подачі інформації, структуризували його. Головний акцент зроблений на виконані проекти замовника: промислові об’єкти, громадські будівлі, інженерні мережі.

  Компанія «LPI» отримала повністю оновлений візуальний облік, якій чітко передає філософію та спрямованість компанії, спрощує користування сайтом користувачам та повністю готовий до SEO просування.

  14 Квітня, 2021 Назва: АННА Автоскло Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/anna-avtosklo/

  google_title:Співпраця із автокомплексом "АННА" | Портфоліо

  google_description:Створення унікального дизайну. Адаптивна кросбраузерна верстка з додаванням технічного SEO. Програмування та захист CMS від злому.

  google_keywords:Створити сайт, Створення сайту, Створення сайтів , Замовити сайт, Розробка сайту, Розробка сайтів, Веб сайт, Web site

  desc: Для автокомплексу «АННА Автоскло» ми розробили повністю новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю роботи стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проектування. В ході роботи створений повністю новий дизайн і спосіб подачі контенту.

  Опис:

  Співпраця із автокомплексом “АННА” розпочалась з повного оновлення старого сайту з переробкою структури у 2014 році. Важливою особливістю роботи стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проектування. В ході роботи створений повністю новий дизайн і спосіб подачі контенту. Одним з головних завдань яке стояло перед нами – розпродати склад неходового автомобільного скла, який […]

  Код: 084

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Автокомплекс

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2014-2020

  Сайт: http://anna-complex.com

  Content:

  Співпраця із автокомплексом “АННА” розпочалась з повного оновлення старого сайту з переробкою структури у 2014 році. Важливою особливістю роботи стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проектування. В ході роботи створений повністю новий дизайн і спосіб подачі контенту. Одним з головних завдань яке стояло перед нами – розпродати склад неходового автомобільного скла, який складався з декількох тисяч позицій. Через 6 років плідної співпраці, у зв’язку зі зміною назви та логотипу, було прийняте рішення оновити дизайн розробленого сайту.

  Першим етапом була розробка структури корпоративного сайту, який відповідає актуальним вимогам компанії. Для продажу непопулярних видів автомобільного скла розробили автоматичні сторінки під кожен вид продукції, що дозволило вивести даний сайт на перші позиції в пошуку Google та продемонструвати зацікавленим користувачам наявність потрібного для них товару. Через декілька місяців після запуску сайту склад був розпроданий повністю.

  Для автокомплексу «АННА» ми розробили повністю новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії.

  14 Квітня, 2021 Назва: Болт25 Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/bolt25/

  google_title:Створення сайту для автосервісу "Болт25"

  google_description:Розробка сайту під ключ для СТО! Створення унікального дизайну. Адаптивна кросбраузерна верстка з додаванням технічного SEO.

  google_keywords:Створити сайт, Створення сайту, Створення сайтів , Замовити сайт, Розробка сайту, Розробка сайтів, Веб сайт, Web site

  desc: Компанія «Болт25»  займається чіп-тюнінгом. Також серед послуг СТО: дилерська діагностика, ремонт та реставрація AIR-BAG, відключення каталізаторів та ін.

  Опис:

  Код: 088

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Автосервіс

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці:

  Сайт: http://www.bolt25.com

  Content:
  5 Червня, 2021 Назва: Закваська Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/zakvasska/

  google_title:Розробка бренду, створення сайту виробника "Закваська"

  google_description:Створення логотипу, брендбуку, унікального сайту імпортера заквасок, адаптивний дизайн. Розробка, просування бренду. SEO просування корпоративних сайтів

  google_keywords:Створити сайт заквасок, Створення сайту заквасок, Створення сайтів заквасок, Замовити сайт заквасок, Розробка сайту заквасок, Розробка сайтів заквасок, Веб сайт заквасок, Web site

  desc: Найкращі італійські закваски з живими бактеріями, які по своїм унікальним та корисним властивостям займають провідні позиції. Використовуються для легкого приготування смачних домашніх сирів, йогуртів та десертів.

  Опис:

  Код: 098

  Тип компанії: Імпортер

  Сфера: Харчова промисловість

  Країна: Україна

  Місто: Харків

  Дата співпраці: 2018

  Сайт: http://zakvasska.com

  Content:
  5 Червня, 2021 Назва: Ravenol Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/ravenol/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc:

  Опис:

  Код: 086

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Мастильні матеріали

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2015

  Сайт:

  Content:

  Надані клієнту послуги

  1. Вебдизайн
  2. Розробка сайтів
  5 Червня, 2021 Назва: Galprogres Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/gal-progres/

  google_title:Розробка брендбуку та логотипу для Галпрогрес

  google_description:Розробка корпоративного стилю, логотипу, ділової документації. Дизайн зовнішньої реклами та сувенірної продукції. Екстер'єр та інтер'єр

  google_keywords:Створення логотипу, розробка логотипу

  desc: Компанія "Galprogres" надає професійні рішення з питань автоматизації, сонцезахисту та енергоощадження. До нас компанія звернулась із потребою створення логотипу, адже вона досить довго працювала без фірмового стилю – але з плином часу та впевненим розвитком, збільшувався штат працівників та іменитих замовників, тож, у певний момент, керівництво зрозуміло, що уніфікований образ – ключ до здобуття репутації серйозного підприємства на регіональному ринку. Розробка логотипу, завершилась успіхом і клієнт замовив такі необхідні елементи фірмового стилю, як візитівки та хенгери. Після цього стало зрозумілим, що для повноцінного вигляду потрібні й інші елементи фірмової ідентифікації, тож у результаті ми розробили повноцінний брендбук.

  Опис:

  Автоматика та сонцезахист для бізнесу та дому.

  Код: 103

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Сонцезахист, автоматизація, енергозбереження

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2019

  Сайт:

  Content:

  Автоматика та сонцезахист для бізнесу та дому.

  Відгуки

  Відгук поки що немає

  5 Червня, 2021 Назва: Йога-табір “Лотос” Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/yogatabir-lotos/

  google_title:Співпраця із йога-табором "Лотос" | Портфоліо

  google_description:Сайт спроектований максимально зручно для відвідувача. Сайт готовий до високих навантажень та просування.

  google_keywords:Створення сайту для табору, розробка сайту для табору, створення сайту йоги, розробка йога сайту

  desc: Нашим завданням було продемонструвати всі переваги йога табору та реалізувати зручний функціонал сайту. Ми розмістили на головній сторінці такі корисні блоки: філософія, історія, локація, кухня, блог і галерея задоволених клієнтів. Сайт об'єднаний з You Tube каналом, що дає можливість переглядати відео безпосередньо на сайті. Сайт спроєктований максимально зручно для відвідувача. Є можливість ознайомитись з меню в один клік, або переглянути локацію й зареєструватись на тур. Ресурс одразу готовий до високих навантажень і легко справляється з тисячами відвідувачів. Одночасно з цим відбувається активно просувається.

  Опис:

  Співпраця із йога-табором “Лотос” розпочалась з розробки унікального сайту у 2017 році. Клієнт відмовився від SEO просування, зробив ставку на рекламу. В якості бонусу ми передбачили можливе майбутнє просування та зробили базові налаштування, що в комплексі з унікальним дизайном дало хороший результат. Першим етапом була розробка структури та унікального дизайну сайту, який відповідає актуальним вимогам […]

  Код: 097

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Йога табір

  Країна: Україна

  Місто:

  Дата співпраці: 2017

  Сайт: http://yoga-tabir.com

  Content:

  Співпраця із йога-табором “Лотос” розпочалась з розробки унікального сайту у 2017 році. Клієнт відмовився від SEO просування, зробив ставку на рекламу. В якості бонусу ми передбачили можливе майбутнє просування та зробили базові налаштування, що в комплексі з унікальним дизайном дало хороший результат.

  Першим етапом була розробка структури та унікального дизайну сайту, який відповідає актуальним вимогам компанії. Кожна сторінка сайту унікальна, що позитивно сприймається користувачами та пошуковим роботом Google. Розроблена контекстна реклама Google Ads з розширеними налаштуваннями.

  Йога табір «Лотос» отримв повністю унікальний, легкий та живий візуальний облік, якій чітко передає філософію та спрямованість компанії.

  5 Червня, 2021 Назва: Фітнес-клуб “Forever” Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/fitnes-forever/

  google_title:Розробка та просування сайту для фітнес клубу

  google_description:Новий сайт збільшив цільові звернення і відвідуваність ресурсу фітнес клубу в три рази. Показник відмов знизився на 26,7%.

  google_keywords:Створення сайтів фітнес клубу, розробка сайтів фітнес клубу

  desc: Створення ефективного промо сайту для фітнес-клубу у Львові. Розробка сайту та SEO оптимізація. Індивідуальний та адаптивний дизайн сайту- Ardenis Start. На момент звернення до нашої компанії у фітнес-клубу був старий сайт, який не закривав основні потреби, а більше працював як сайт-візитка. Також, окремо були розміщені односторінкові сайти з короткою інформацією. Кожен з них за своєю архітектурою, структурою та дизайном вибивався із загального стилю.  

  Опис:

  На момент звернення до нашої компанії у фітнес-клубу був старий сайт, який не закривав основні потреби, а більше працював як сайт-візитка. Також, окремо були розміщені односторінкові сайти з короткою інформацією. Кожен з них за своєю архітектурою, структурою та дизайном вибивався із загального стилю. Ми допомогли об’єднати проекти «Forever» в єдиному центрі управління. Новий сайт збільшив […]

  Код: 052

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Мережа фітнес клубів

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2015-2021

  Сайт: https://fitness.lviv.ua

  Content:

  На момент звернення до нашої компанії у фітнес-клубу був старий сайт, який не закривав основні потреби, а більше працював як сайт-візитка. Також, окремо були розміщені односторінкові сайти з короткою інформацією. Кожен з них за своєю архітектурою, структурою та дизайном вибивався із загального стилю.

  Ми допомогли об’єднати проекти «Forever» в єдиному центрі управління. Новий сайт збільшив цільові звернення і відвідуваність ресурсу фітнес клубу. Через кілька місяців після запуску сайту продажі клубу виросли в три рази. А якщо порівняти дані Google Analytics, зібрані за 2014 зі старого сайту, і за 2015 вже з нового, то видно, що показник відмов знизився на 26,7%. Співробітники «Forever» отримали зручну форму зворотного зв’язку і можуть вести продуктивне спілкування як з постійними, так і з потенційними клієнтами.

  5 Червня, 2021 Назва: Veterano Pizza Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/veterano-pizza/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc:

  Опис:

  Код: 127

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Мережа піцерій

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2021

  Сайт: https://veteranopizza.com

  Content:
  5 Червня, 2021 Назва: Carmax autotrade Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/carmax-autotrade/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc:

  Опис:

  Код: 112

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Автомобілі

  Країна: Україна

  Місто:

  Дата співпраці: 2019

  Сайт:

  Content:
  5 Червня, 2021 Назва: La Contadina Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/la-contadina/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc: Розробка логотипу та упаковки для виробника та імпортера оливок "La Contadina olives". Замовити логотип та дизайн упаковки - Ardenis Start

  Опис:

  Код: 074

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Продукти харчування. Оливкова олія, оливки

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2017-2021

  Сайт:

  Content:
  5 Червня, 2021 Назва: Fontenovello Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/fontenovella/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc: Розробка логотипу та упаковки для виробника та імпортера вина з Італії "Fontenovello". Замовити логотип, логобук з правилами використання лого - Ardenis

  Опис:

  Код: 102

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Алкогольні напої. Вино

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2016

  Сайт:

  Content:

  Надані клієнту послуги

  1. Дизайн
  5 Червня, 2021 Назва: Castelli Romani Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/castelli-romani/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc: Розробка логотипу для виробника та імпортера вина з Італії "Castelli Romani". Замовити логотип, логобук з правилами використання лого - Ardenis

  Опис:

  Код: 089

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Алкогольні напої. Вино

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2019

  Сайт:

  Content:
  5 Червня, 2021 Назва: Ruwenzori Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/ruwenzori/

  google_title:

  google_description:Дистрибуція кави у Львові

  google_keywords:Купити каву Львів, кава мелена, кава натуральнь, кава в стіках натуральна

  desc: Розробка логотипу та упаковки для виробника кави "Ruwenzori". Замовити логотип та дизайн упаковки - Ardenis Start

  Опис:

  Кава мелена в стіках, кава в зернах

  Код: 065

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Продукти харчування. Кава

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2014-2017

  Сайт:

  Content:

  Кава мелена в стіках, кава в зернах

  15 Червня, 2021 Назва: Корпорація автозвуку та тюнінгу Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/korporacziya-avtozvuku-ta-tyuningu/

  google_title:Розробка логотипу для студії автотюнінгу

  google_description:Розробка логотипу для автомобільної тематики. Лого у векторі. Прописані правила використання кольорової гами.

  google_keywords:автозвук, тюнінг автомобіля львів, продаж і встановлення акустики, індивідуальний тюнінг

  desc: Продаж і встановлення акустики для автомобілів: динаміків, магнітол, підсилювачів, тощо. Ремонт, шумо- та віброізоляція. Виготовлення під індивідуальне замовлення.

  Опис:

  Розробка логотипу для студії автотюнінгу “Корпорація автозвуку та тюнінгу”. Замовити логотип, логобук з правилами використання лого – Ardenis Start

  Код: 063

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Автотюнінг

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2014

  Сайт:

  Content:

  Розробка логотипу для студії автотюнінгу “Корпорація автозвуку та тюнінгу”. Замовити логотип, логобук з правилами використання лого – Ardenis Start

  Надані клієнту послуги

  1. Створення логотипу
  15 Червня, 2021 Назва: Весільний салон “Niel” Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/vesilnyj-salon-niel/

  google_title:

  google_description:Весільний салон. Ідеальні сукні для стильних наречених. Ексклюзивний дизайн та якість

  google_keywords:

  desc:
  Весільний салон-ательє з пошиву ексклюзивних суконь. Сукні по фігурі, розшив бісером, стразами Swarovski, декор, підготовка сукні та аксесуарів до весілля, виїзд спеціаліста в день весілля щоб одягнути та підготувати наречену.

  Опис:

  Замовити логотип, логобук з правилами використання лого – Ardenis Start

  Код: 054

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Одяг

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2014

  Сайт:

  Content:

  Замовити логотип, логобук з правилами використання лого – Ardenis Start

  Надані клієнту послуги

  1. Дизайн
  2. Створення логотипу
  16 Червня, 2021 Назва: PUDRA Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/pudra/

  google_title:

  google_description:Магазин стильного жіночого одягу

  google_keywords:Жіночий одяг Львів, купити жіночий одяг, магазин жіночого одягу

  desc: Розробка логотипу для магазину італійського одягу та аксесуарів "Pudra". Замовити логотип, логобук з правилами використання лого - Ardenis

  Опис:

  Магазин жіночого одягу

  Код: 070

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Одяг. Реалізація

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2018

  Сайт:

  Content:

  Магазин жіночого одягу

  Надані клієнту послуги

  1. Створення логотипу
  13 Вересня, 2021 Назва: Kralja Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/kralja/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc: Магазин дистрибуції жіночого одягу. Розробка логотипу для магазину одягу та аксесуарів "Kralya". Замовити логотип, логобук з правилами використання лого - Ardenis Start

  Опис:

  Код: 058

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Одяг. Реалізація

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2015

  Сайт:

  Content:

  Надані клієнту послуги

  1. Створення логотипу
  31 Травня, 2022 Назва: Aquatherm Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/aquatherm/

  google_title:Співпраця із виробником "Aquatherm" | Портфоліо

  google_description:Розробка сайту трубопровідної продукції "Aquatherm". Розробка дизайну згідно з брендбуком. Базове SEO просування. Розробка додаткових модулів.

  google_keywords:Розробка сайту трубопровідної продукції, створення сайту продажу труб

  desc: Компанії «Aquatherm-Ukraine» є офіційним та ексклюзивним представником німецької корпорації «Aquatherm». Фірма Aquatherm GmbH (Німеччина) – це виробник високоякісних поліпропіленових труб. Завдяки своїй високій якості та інноваційним технологіям виробництва, компанія всесвітньо відома уже понад 50 років. Це дозволило досягнути невисокої вартості продукції при бездоганній якості.

  Опис:

  Співпраця із німецьким виробником трубопровідної продукції “Aquatherm” розпочалась з оновлення старого сайту у 2021 році. Першим етапом був аналіз старої бази даних, оптимізація та оновлення під сучасні потреби. Розробка нової структури сайту, яка відповідає актуальним вимогам компанії та вимогам пошукової мережі Google. Також на основі фірмового стилю, було створено дизайн корпоративного сайту. Під час верстки […]

  Код: 135

  Тип компанії: Виробник. Офіційний представник

  Сфера: Пластикові труби

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2021

  Сайт: https://aquatherm.ua

  Content:

  Співпраця із німецьким виробником трубопровідної продукції “Aquatherm” розпочалась з оновлення старого сайту у 2021 році.

  Першим етапом був аналіз старої бази даних, оптимізація та оновлення під сучасні потреби. Розробка нової структури сайту, яка відповідає актуальним вимогам компанії та вимогам пошукової мережі Google. Також на основі фірмового стилю, було створено дизайн корпоративного сайту. Під час верстки та програмування сайту нами була сакладена основа для базового SEO просування.

  Компанія «Aquatherm» отримала повністю оновлений візуальний облік, якій чітко передає філософію та спрямованість компанії.

  Надані клієнту послуги

  1. Розробка сайтів
  2. Вебдизайн
  3. Підтримка
  4. SEO
  1 Червня, 2022 Назва: Farinella Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/farinella/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc: Розробка логотипу та упаковки для виробника макаронної продукції "Farinella". Замовити логотип та дизайн упаковки - Ardenis Start

  Опис:

  Код: 050

  Тип компанії: Виробник

  Сфера: Продукти харчування. Макаронні вироби

  Країна: Україна

  Місто: Луцьк

  Дата співпраці: 2010

  Сайт:

  Content:
  1 Червня, 2022 Назва: УКРРИБА Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/ukrryba/

  google_title:Співпраця з компанією "УКРРИБА"

  google_description:Розробка дизайну етикеток

  google_keywords:

  desc:

  Компанія "УКРРИБА" потужний виробник та імпортер рибної продукції, салатної групи морських продуктів та делікатесів і м'ясних виробів з тривалим досвідом роботи на ринку. До нас  звернулась із потребою розробки дизайну етикеток для рибної продукції. У процесі кількарічної співпраці було створено безліч різних макетів – етикетки для рибних пресерв, мороженої та соленої риби, етикетки-стикери для фасованих салатів.

  Опис:

  Код: 053

  Тип компанії: Виробник/імпортер

  Сфера: Продукти харчування. Риба, м'ясо

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2013-2015

  Сайт:

  Content:

  Надані клієнту послуги

  1. Розробка дизайну етикетки

  Відгуки

  Відгук поки що немає

  Список/приклад робіт

 • Етикетка для упаковки риби
 • 1 Червня, 2022 Назва: b-f.Kuplevskych Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/kuplevskych/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc: Медичний центр гірудотерапії. Львівська біофабрика п'явки. Натуропатія, фітотерапія, равликотерапія, косметологія.

  Опис:

  Замовити створення дизайну етикетки, упаковки – Ardenis

  Код: 055

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Здоров'я та краса

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2015

  Сайт:

  Content:

  Замовити створення дизайну етикетки, упаковки – Ardenis

  1 Червня, 2022 Назва: Свіже м’ясо Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/fresh-meat/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc: Розробка логотипу для мережі магазинів "Свіже м'ясо". Замовити логотип, логобук з правилами використання лого - Ardenis Start

  Опис:

  Код: 057

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Продукти харчування

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2016

  Сайт:

  Content:

  Надані клієнту послуги

  1. Створення логотипу
  1 Червня, 2022 Назва: Йога-табір “Прана” Слаг: https://ardenis.com.ua/clients/yogatabir-prana/

  google_title:

  google_description:

  google_keywords:

  desc:

  Опис:

  Код: 059

  Тип компанії: Послуги

  Сфера: Йога табір. Розваги та відпочинок

  Країна: Україна

  Місто: Львів

  Дата співпраці: 2015-2021

  Сайт: https://yogatabir.com.ua

  Content:

  Надані клієнту послуги

  1. Вебдизайн
  2. Розробка сайтів