Google Ads

google_title

Налаштування Контекстної реклами | Google Ads

google_description

Ви отримаєте рекламу в Google Ads «під ключ»: від підбору ключових слів до налаштування аналітики. Швидко, Якісно. Гарантія результату.

google_keywords

ads, adwords, адс, реклама гугл, реклама сайт, створення реклами, інтернет реклама, реклама львів

Що таке контекстна реклама (Google Ads)

Google Ads - це потужний і точний інструмент для просування своїх товарів і послуг в мережі Google за допомогою чітко спрофільованих рекламних оголошень. Контекстна реклама AdWords дозволяє донести важливу інформацію тільки до тих користувачів, хто в ній зацікавлений і здійснює схожі тематичні пошукові запити.

Google Ads – це потужний і точний інструмент для просування своїх товарів і послуг в мережі Google за допомогою чітко спрофільованих рекламних оголошень. Контекстна реклама AdWords дозволяє донести важливу інформацію тільки до тих користувачів, хто в ній зацікавлений і здійснює схожі тематичні пошукові запити.

Що ми зробимо

Ми проаналізуємо специфіку бізнес процесів у Вашій ніші та підберемо максимально ефективні рекламні інструменти для вирішення поставлених завдань. Продумаємо рекламну стратегію. Налаштуємо рекламну кампанію Google Ads та забезпечимо дзвінки і цільовий трафік на сайт.

Можливість в короткий термін отримати більше трафіку на сайт і продати товари або послуги в інтернеті. Рекламний канал такого типу підійде для бізнесу різних тематик: і будівництво котеджів в Києві, і ремонт пральних машин у Львові чи багато іншого.

 • Швидкий приплив потенційних клієнтів
 • Попадання сайту на перші позиції результатів пошуку з позначкою «реклама»
 • Регулярний аналіз ефективності сайту
 • Рекомендації щодо розвитку сайту
 • Незалежна оцінка роботи ваших менеджерів з продажу

Пошукова

Рекламна кампанія Google Ads, яка показується відразу на пошуку в момент введення запиту. Це найгарячіші клієнти, які тут і зараз шукають ваші товари та послуги. Клієнт вже зі сформованим попитом.

Медійна (банерна)

Показ текстово-графічних оголошень і графічних банерів. Налаштування Google Ads  в Медійній мережі здійснюється по ключових запитах та інтересах відвідувача. Показується вже після того, як людина шукала. Можливість приводити тих клієнтів, які вже вивчили ринок і конкурентів і зробити їх своїми клієнтами завдяки сильній торговій пропозиції.

Ремаркетинг

Кампанія Google Adwords, яка дозволяє наздоганяти і повертати тих, хто був у вас на сайті, але не купив. Можливий показ тільки на тих, хто був на сайті певний час або переглянув кілька сторінок і не зробив конверсію. Бажано повертати таких відвідувачів на окрему сторінку з новою спец. пропозицією або знижкою.

Торгова

Маркетинг товарів. У момент попиту ви показуєте клієнтові оголошення з описом, ціною і картинкою. Навіть не переходячи на сайт, він бачить вашу пропозицію. Її можна замовити і поєднувати з пошукової рекламою, тим самим збільшуючи охоплення. Необхідний товарний файл, де заповнені всі атрибути товару.

Відео

Створюйте короткі ролики про ваш бізнес та інтегруйте їх у відео на Youtube. Відмінно працює для бізнесу, де важлива візуальна складова, або коли потрібно викликати довіру до бренду або його ключовим співробітникам. Це реклама перед показом відео на ютуб або в середині і наприкінці відео.

Розумна

Підходить для швидкого запуску кампанії. Контекстна реклама Гугл автоматично оптимізується, виходячи з уже зроблених конверсій. Немає необхідності націлювати, система сама знаходить потенційних покупців, виходячи з виконаних конверсій.

Переваги контекстної реклами Google Ads

 1. Ви платите тільки за перехід цільового користувача на сайт
 2. Велика частина відвідувачів з реклами – ваші потенційні клієнти
 3. Можливість вибору регіону і часу показу реклами
 4. Швидкість налаштування та запуску
 5. Можливість швидкого переналаштування та коригування
 6. Прозорість статистики
 7. Можливість точно спланувати бюджет