Вебдизайн (Web design)

google_description

Вебдизайн - це різновид дизайну, що займається проектуванням веб-інтерфейсів для сайтів або веб-застосунків, які відображаються в інтернеті.

google_keywords

вебдизайн, web-дизайн, дизайн сайту, UI-UX дизайн

Вебдизайн - це різновид дизайну, що займається проектуванням веб-інтерфейсів для сайтів або веб-застосунків, які відображаються в інтернеті.

Вебдизайн – це різновид дизайну, що займається проектуванням веб-інтерфейсів для сайтів або веб-застосунків, які відображаються в інтернеті. Раніше вебдизайн був зосереджений на розробці веб-сайтів для настільних браузерів, однак з середини 2010-х років дизайн для мобільних та планшетних браузерів набуває все більшої важливості. 

Напрямки вебдизайну

Вебдизайн це об’єднання кількох напрямків, які самі по собі є самодостатніми. Сюди входять:

  • графічний інтерфейс, який ми бачимо, відкривши сайт
  • проєктування навігаційної системи сайту
  • контент-проект ресурсу, тобто інформаційний вміст сайту

До вебдизайну відноситься і поняття «юзабіліті» (англ. usability), тобто зручність користування сайтом, простоту і зрозумілість інтерфейсу і навігації на сайті і т.д.  Особливо важливою є структура сайту та принципи його існування в інтернеті. Дуже важливо дотримуватись правил взаємодії всіх елементів.

Дизайн сайту

Дизайн сайту відіграє дуже важливу роль. Саме він є одним з ключових моментів, що впливають на враження відвідувача, який вперше заходить на ресурс з пошуку. 

Фахівець, що займається розробкою повинен володіти відмінними знаннями сучасних технологій інтернету в комбінації з художніми здібностями. Зокрема, необхідні знання про елементи і принципи веб-дизайну, шрифти, теорію кольору та композицію. Саме це поєднання навичок і дозволяє створити першокласні сайти, які стають популярними у користувачів і змушують багаторазово їх відвідувати. 

Дизайн вебсторінок – це швидше інформаційний дизайн, а не лише графічний.

В процесі роботи вебдизайнер вирішує наступні завдання, від яких в майбутньому безпосередньо залежить успішність створюваного проекту:

  • визначення цілей і завдань відвідувачів сайту
  • проєктування і планування структури сайту
  • розробка інтерфейсу
  • розробка навігації
  • турбота про взаємодію користувача з системою
  • підготовка змісту і контроль його якості

Тенденції вебдизайну постійно змінюються. Проте, є деякі популярні стилі, які не зникають, такі як мінімалізм та насичені кольорові пласкі ілюстрації, які ми бачимо вже деякий час. Сучасний дизайн сайту – це необхідна складова. Якщо в компанії вже є свій фірмовий стиль (логотип, кольори, шрифти) або брендбук, то стилістика дизайну сайту обов’язково повинна базуватися на існуючих елементах.

Якщо ви хочете замовити якісний дизайн сайту, звертайтесь до нас!

З розвитком сучасних технологій, потенційний клієнт перемістився в онлайн, тож сучасний дизайн сайту став практичною необхідністю. Стильний та яскравий дизайн приваблює потенційного споживача, та збільшує ваші шанси зацікавити його саме вашою продукцією чи послугою. Якщо веб-дизайнер добре продумав ідею та побудову сайту, то відвідувач залишиться на довше, що покращить позиції вашого сайту у пошукових системах. Також, за допомогою дизайну можна привабити вашу цільову авдиторію.