Вебдизайн (Web design)

Навігація:
 1. Що це?
 2. Переваги

Вебдизайн – це різновид дизайну, що займається проектуванням веб-інтерфейсів для сайтів або веб-застосунків, які відображаються в інтернеті. Раніше вебдизайн був зосереджений на розробці веб-сайтів для настільних браузерів, однак з середини 2010-х років дизайн для мобільних та планшетних браузерів набуває все більшої важливості. 

Напрямки вебдизайну

Вебдизайн це об’єднання кількох напрямків, які самі по собі є самодостатніми. Сюди входять:

 • графічний інтерфейс, який ми бачимо, відкривши сайт
 • проєктування навігаційної системи сайту
 • контент-проект ресурсу, тобто інформаційний вміст сайту

До вебдизайну відноситься і поняття «юзабіліті» (англ. usability), тобто зручність користування сайтом, простоту і зрозумілість інтерфейсу і навігації на сайті і т.д.  Особливо важливою є структура сайту та принципи його існування в інтернеті. Дуже важливо дотримуватись правил взаємодії всіх елементів.

Дизайн сайту

Дизайн сайту відіграє дуже важливу роль. Саме він є одним з ключових моментів, що впливають на враження відвідувача, який вперше заходить на ресурс з пошуку. 

Фахівець, що займається розробкою повинен володіти відмінними знаннями сучасних технологій інтернету в комбінації з художніми здібностями. Зокрема, необхідні знання про елементи і принципи веб-дизайну, шрифти, теорію кольору та композицію. Саме це поєднання навичок і дозволяє створити першокласні сайти, які стають популярними у користувачів і змушують багаторазово їх відвідувати. 

Дизайн вебсторінок – це швидше інформаційний дизайн, а не лише графічний.

В процесі роботи вебдизайнер вирішує наступні завдання, від яких в майбутньому безпосередньо залежить успішність створюваного проекту:

 • визначення цілей і завдань відвідувачів сайту
 • проєктування і планування структури сайту
 • розробка інтерфейсу
 • розробка навігації
 • турбота про взаємодію користувача з системою
 • підготовка змісту і контроль його якості

Тенденції вебдизайну постійно змінюються. Проте, є деякі популярні стилі, які не зникають, такі як мінімалізм та насичені кольорові пласкі ілюстрації, які ми бачимо вже деякий час. Сучасний дизайн сайту – це необхідна складова. Якщо в компанії вже є свій фірмовий стиль (логотип, кольори, шрифти) або брендбук, то стилістика дизайну сайту обов’язково повинна базуватися на існуючих елементах.

Якщо ви хочете замовити якісний дизайн сайту, звертайтесь до нас!

Що це?

Вебдизайн - це різновид дизайну, що займається проектуванням веб-інтерфейсів для сайтів або веб-застосунків, які відображаються в інтернеті.

З розвитком сучасних технологій, потенційний клієнт перемістився в онлайн, тож сучасний дизайн сайту став практичною необхідністю. Стильний та яскравий дизайн приваблює потенційного споживача, та збільшує ваші шанси зацікавити його саме вашою продукцією чи послугою. Якщо веб-дизайнер добре продумав ідею та побудову сайту, то відвідувач залишиться на довше, що покращить позиції вашого сайту у пошукових системах. Також, за допомогою дизайну можна привабити вашу цільову авдиторію.

________________________________

google_description

Вебдизайн - це різновид дизайну, що займається проектуванням веб-інтерфейсів для сайтів або веб-застосунків, які відображаються в інтернеті.

google_keywords

вебдизайн, web-дизайн, дизайн сайту, UI-UX дизайн