Вебсайт для “Лотос”

google_title

Розробка корпоративного сайту йога табору "Лотос"

google_description

Унікальний дизайн з динамічними елементами формує довіру до йога табору "Лотос", створює ефект легкості, єднання з природою.

google_keywords

сайт йога табору, замовити сайт табору, розробка сайту йоги, створення йога сайту

Йога табір “Лотос” – започаткували традицію щорічних йога турів у Карпатах для здоров’я душі, тіла та розуму.

Унікальний дизайн з динамічними елементами формує довіру до йога табору “Лотос”, створює ефект легкості, єднання з природою. Кожна сторінка сайту унікальна, що позитивно сприймається користувачами та пошуковими роботами.

Завдання: Розробка корпоративного сайту для йога табору “Лотос” в Україні. Нашій команді було поставлено завдання створити веб-ресурс з унікальним дизайном. У зручному вигляді та якісно презентувати табір, сформулювати відповідний образ про компанію в потенційних клієнтів. Налагодити онлайн-зв’язок з потенційними замовниками. Після перегляду сайту користувач має захотіти відвідати нові затишні гірські місця, приємно провести час з користю для здоров’я, душі, тіла і розуму.

Результат: Сучасний сайт з унікальним дизайном, адаптивна мобільна верстка. Функціонал сайту дозволяє інтуїтивно та максимально швидко здійснювати навігацію по всіх сторінках, що забезпечує доступ до будь-якого розділу у два – три кліка, а також покращує юзабіліті для мобільних пристроїв. Унікальний дизайн з динамічними елементами формує довіру до йога табору “Лотос”, створює ефект легкості, єднання з природою. Це позитивно впливає на поведінкові фактори користувачів та відповідно пошукових роботів. Зручна та лаконічна побудова головної сторінки з потрібними блоками та переходами допомагає людям дізнатися більше інформації про табір. Отримати моральне задоволення під час перегляду сайту та прийняти зважене рішення про відпочинок душею та тілом. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки