Йога-табір “Лотос”

Нашим завданням було продемонструвати всі переваги йога табору та реалізувати зручний функціонал сайту. Ми розмістили на головній сторінці такі корисні блоки: філософія, історія, локація, кухня, блог і галерея задоволених клієнтів.
Сайт об’єднаний з You Tube каналом, що дає можливість переглядати відео безпосередньо на сайті.

Сайт спроєктований максимально зручно для відвідувача. Є можливість ознайомитись з меню в один клік, або переглянути локацію й зареєструватись на тур.

Ресурс одразу готовий до високих навантажень і легко справляється з тисячами відвідувачів. Одночасно з цим відбувається активно просувається.

Код: 097

Тип компанії: Послуги

Сфера: Йога табір

Країна: Україна

Дата співпраці: 2017

Сайт: http://yoga-tabir.com

google_title

Співпраця із йога-табором "Лотос" | Портфоліо

google_description

Сайт спроектований максимально зручно для відвідувача. Сайт готовий до високих навантажень та просування.

google_keywords

Створення сайту для табору, розробка сайту для табору, створення сайту йоги, розробка йога сайту

Співпраця із йога-табором “Лотос” розпочалась з розробки унікального сайту у 2017 році. Клієнт відмовився від SEO просування, зробив ставку на рекламу. В якості бонусу ми передбачили можливе майбутнє просування та зробили базові налаштування, що в комплексі з унікальним дизайном дало хороший результат.

Першим етапом була розробка структури та унікального дизайну сайту, який відповідає актуальним вимогам компанії. Кожна сторінка сайту унікальна, що позитивно сприймається користувачами та пошуковим роботом Google. Розроблена контекстна реклама Google Ads з розширеними налаштуваннями.

Йога табір «Лотос» отримв повністю унікальний, легкий та живий візуальний облік, якій чітко передає філософію та спрямованість компанії.