Створити логотип

google_title

Створення логотипів для вашого бізнесу

google_description

У нас Ви можете замовити створення, редизайн, рестайл Вашого лого, Також у Вас є можливість переглянути лого які ми вже створили для наших успішних клієнтів амавиапивпаи

google_keywords

Логотипи, створення логотипу, створення лого у Львові,

Спіпет, болд, що дає (коротко) - 5-15 лінійок тексту

Логотип — це графічний знак, емблема, символ або стилізоване найменування, що використовується для ідентифікації компанії, організації, товару чи бренду. Він може мати форму абстрактного або образного дизайну, або може бути представлений як стилізована версія назви компанії.

Концепція.

Маркетингова мудрість (і здоровий глузд) передбачає, що логотип має певним чином відповідати бренду, про який йде мова, а також одночасно бути досить універсальним, щоб мати можливість використовувати його в різних концепціях. На логотипах може бути вказано ім’я організації, прописане буквами, або це можуть бути абстрактні зразки, наприклад смуга Nike. Розміщення та вбудовані елементи можуть різнитися залежно від призначення.

Варіації розташування логотипу на прикладі упаковок «Pepsi»
Логотип став невід’ємною частиною фірмового стилю компанії. Це важлива частиною ідентичності бренду та цінний нематеріальний актив організації. Логотип є інтелектуальною власністю, що охороняється законодавством про торговельні марки. Він не повинен безпосередньо описувати, чим займається підприємство, а має лише ідентифікувати компанію так, щоб вона була легко впізнаваною та чудово запам’ятовувалася. Лого починає виконувати свою функцію лише після того, як стає впізнаваним. Успіх залежить від того, наскільки підібраний стиль відповідає ідентичності бренду.

Дизайн.

Дизайн логотипу починається з ідеї. Потрібно дослідити специфіку роботи компанії та її конкурентів. Потрібно продумати на яких носіях буде розміщено логотип. Візитки, фірмові бланки, етикетки, сайт – це все впливає на композицію та загальну подачу. Особливо важливими елементами є колір та підбір шрифта.
Вибір правильного дизайну для бренду є вирішальним кроком у розвитку бізнесу.