Логотип для “Корпорації автозвуку та тюнінгу”

google_title

Створеня логотипу для компанії автозвуку та тюнінгу

google_description

Для замовника студії автотюнінгу ми розробили сучасний логотип, який чітко і лаконічно пояснює чим саме займається фірма.

google_keywords

створення логотипа, логотип компанії, замовити лого, замовити стильне лого

У сфері автотюнінгу без яскравого лого ніяк. Замовник висловив бажання, щоб логотип його компанії був максимально зрозумілим та інформативним. Автолюбителям подобаються різноманітні наклейки на їхніх “кралечках”, тож ідея логотипу одразу опрацьовувалась з точки зору зручності його технічної обробки. Для створення логотипа ми використали повну назву студії тюнінгу та додали графічні елементи, які лаконічно довершують композицію. Основа концепції – поєднання двох зображень: шини та динаміка, що одразу наштовхує на розуміння напрямку роботи компанії. Шрифтова композиція добре читабельна та має яскравий акцент, що добре єднається з діяльністю компанії.
Якщо бажаєте замовити стильне лого, тоді напишіть нашим менеджерам прямо зараз!

Для розміщення логотипу у вигляді наклейок на автомобілі було розроблено інверсивні стосовно кольору варіації.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Логотипи:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки