Логотип для “Galprogres”

Послуги - Сонцезахист, автоматизація, енергозбереження - Львів, Україна - 2019

Компанія “Galprogres” надає професійні рішення з питань автоматизації, сонцезахисту та енергоощадження. До нас компанія звернулась із потребою створення логотипу, адже вона досить довго працювала без фірмового стилю – але з плином часу та впевненим розвитком, збільшувався штат працівників та іменитих замовників, тож, у певний момент, керівництво зрозуміло, що уніфікований образ – ключ до здобуття репутації серйозного підприємства на регіональному ринку. Розробка логотипу, завершилась успіхом і клієнт замовив такі необхідні елементи фірмового стилю, як візитівки та хенгери. Після цього стало зрозумілим, що для повноцінного вигляду потрібні й інші елементи фірмової ідентифікації, тож у результаті ми розробили повноцінний брендбук.

google_title

Розробка логотипа для компанії "Galprogres"

google_description

Розробка логотипа для компанії, що займається продажем встановленням систем сонцезахисту та енергозбереження.

google_keywords

створення логотипу, розробка логотипу, розробити брендбук

(Опис:) Основа концепції - поєднання двох зображень: шини та динаміка, що одразу наштовхує на розуміння напрямку роботи компанії. Шрифтова композиція яскрава та добре читабельна. Логотип розроблявся з урахуванням використання його, як наліпки на автомобілі - на двох контрастних фонах.

Опис:

Розробка логотипу завжди починається з чіткого технічного завдання, аналізу галузі та конкурентів та визначення стилістики майбутнього обличчя компанії. Щоб пришвидшити цей процес та зробити його більш продуктивним ми почали з мудборду (дослівно – дошки настрою), адже він завжди полегшує процес конекції між дизайнером та замовником.


Основа кольорової гами – декоративні пано з інтер’єру офісу замовника. Так як Galprogres це сімейна справа, до того ж заснована у Львові, нам захотілось додати трохи української ідентичності.

У початкових варіантах, ми обирали відповідний шрифт та виграшне кольорове поєднання, деталі, які будуть підштовхувати споживача до інтуїтивного розуміння сфери діяльності підприємства. Після обговорення проміжних результатів, разом з замовником ми дійшли висновку, що жовтий та графітовий кольори стануть досконалим поєднанням – як світло та тінь, вони вдало розкривають тему сонцезахисту та енергоощадження. Також клієнту сподобалось використання горизонтальних паралельних ліній, які імітують текстуру жалюзі, воріт та терасного накриття. Проте, було вирішено посилити чіткість ліній, підібрати інший шрифт, та допрацювати фірмовий знак.

Фінальний варіант логотипа має чітко окреслений, рубаний шрифт. За бажанням клієнта, букву «о» було перетворено на композицію з паралельних ліній. Окремо було розроблено кириличну версію логотипу для оформлення зовнішньої вивіски. У дизайні фірмового знаку вдало обіграна інтерпретація проміння сонця, що пробивається крізь жалюзі, завдяки цьому його легко використовувати для сувенірної та брендованої продукції.

Для повноти картини ми оформили приклади реального використання логотипу у форматах вивіски та фарбового нанесення на стіну з допомогою трафарету. У подальшому, ми взялись за розробку фірмового стилю та повноцінного брендбуку: ділової документації, патерну, зовнішньої реклами та інших необхідних елементів.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Логотипи:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки