Логотип для ТМ “Закваська”

google_keywords

дизайн логотипа, редизайн логотипу, логотип-емблема

З проханням редизайну логотипу до нас звернулась Харківська фірма з торговою маркою «ЗАКВАСЬка». Компанія займається інтернет-дистрибуцією італійських заквасок та ферментів для домашнього приготування живих йогуртів та кефірів, а також крафтових сирів. За десятиріччя роботи, у магазину сформувався певний потік споживачів, проте хотілось збільшити рівні продажу. Редизайн логотипу – це правильний крок до зміцнення бренду та його хорошої ідентифікації серед споживачів. У замовника не було конкретного бачення стилістики майбутнього фірмового стилю, тож ми вирішили спробувати різні напрямки. Ми зробили ставку на дизайн логотипа, що з першого погляду дає зрозуміти напрям діяльності фірми та особливість саме домашнього приготування її продукту.


Замовнику сподобались варіанти логотипу-емблеми, де текстова частина розміщена безпосередньо на кольоровій плашці. У подальшому доопрацюванні, ми визначились із кольоровою гамою та вирішили відмовитись від «молочної» плями на фоні, задля простішого та коректнішого технічного відтворення. Така ж доля спіткала і чашу – змінили стилістику та деталізацію руки, дрібноелементну ягідку малини – замінили вишнею, це полегшило сприйняття та покращило чіткість при друці (навіть у малих розмірах)

Результатом нашої роботи став логотип-емблема, який складається із комбінації графічних елементів та тексту, що об’єднані фоном. Оскільки закваска – це симбіоз мікроорганізмів, то основою даного логотипу стало стилізоване зображення бактерії. Легкість домашнього приготування кисломолочних продуктів підкреслює тарілочка у формі руки. Основні кольори: шоколадний та персиковий, виглядають гармонійно та чудово контрастують. Після грунтовних досліджень, ми обрали це поєднання для вирізнення продукту з-поміж конкурентного товару. Також присутній знак торгової марки − “ТМ”

Передбачено використання додаткових версій логотипу: монохромних (з використанням додаткових визначених кольорів) та ахроматичних – при чорно-білому друці або тисненні чи гравіюванні. За потреби розміщення логотипу на різнобарвному тлі – використовується біла підкладка.
Підприємство безпосередньо займається фасуванням продукту, це зумовило потребу у нових етикетках та упакуванні. Після затвердження логобуку, замовник зрозумів, що для хорошого сприйняття продукції, необхідно розробити повноцінний брендбук.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Логотипи:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки