Логотип для “Lia flowers”

google_title

Створення логотипу для магазину флористики

google_description

Розробка логотипу та брендбуку для магазину квітів у м. Львів

google_keywords

редизайн логотипу, брендбук

Редизайн логотипу ми розпочали з уточнення інформації. Виявилось, що замовниця досить чітко описала своє бачення фірмового знаку попередньому “спеціалісту” проте, на жаль, вона потрапила до початківця, який не мав досвіду і розуміння сутності і задачі логотипу. Нашою ж основною ціллю було створення легкого та естетичного знаку, який підкреслить вишуканий стиль букетів та композиціі.


Починаючи роботу ми прислухались до побажань замовниці, але тема нас захопила і ми зробили й інші варіанти для порівняння.


Варіант логотипу №3 потрапив у саме серденько клієнтки. У фінальну версію ми додали ніжно-квітковий «акварельний» фон та напис «FLOWERS», щоб покупець мав чітке розуміння напрямку діяльності магазину, навіть якщо побачить це лого десь мимохідь. Форма логотипу дає можливість використовувати його як штамп або бирку для маркування продукції. Для вирізнення серед конкурентів ми зупинились на нестандартному для цієї галузі бірюзовому кольорі. Також ми додали ахроматичний варіант, для стикерів, адже це виглядає контрастно на будь-якому фоні і не забруднює кольорову гаму.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Логотипи:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки