Вебсайт для “ЛПІ”

google_title

Розробка корпоративного сайту проектного інституту "ЛПІ"

google_description

Сучасний та адаптивний сайт у стриманій кольоровій гамі з яскравими акцентами. Зручна та лаконічна побудова головної сторінки. Просування сайту

google_keywords

сайт проектного інституту, замовити сайт проектування, розробка сайту проектування, створення сайту проектування

Львівський проектний інститут – одна з провідних українських проектних організацій.

Для ЛПІ було розроблено нову структуру сайту, ексклюзивний стриманий дизайн з грандіозним програмуванням CMS системи. Дружній до пошукового робота Google.

Завдання: Розробка повністю нового корпоративного сайту для львівського проектного інституту. Дизайн для веб-ресурсу має бути оригінальним, легким та світлим, якісно презентувати вже виконані роботи, а також сформулювати відповідний образ про компанію в потенційних клієнтів. Провести SEO просування та оптимізацію всього сайту.

Результат: Сучасний та адаптивний сайт у стриманій кольоровій гамі з яскравими акцентами, який відповідає заявленій тематиці. Ми вирішили приділити увагу найменшим деталям, щоб викликати довіру до даної проєктної організації, яка створює по-справжньому унікальні роботи. На сайті представлений повний комплекс напрямків діяльності компанії. Дизайн і функціонал сайту дозволяє інтуїтивно та максимально швидко здійснювати навігацію по всіх сторінках, що забезпечує доступ до будь-якого розділу у два – три кліка. Це покращує роботу для мобільних пристроїв. Зручна та лаконічна побудова головної сторінки дає можливість користувачам дізнатися більше інформації про послуги компанії, виконані об’єкти та прийняти зважене рішення. Верстка веб-ресурсу підлаштовується під розмір екрану вашого мобільного пристрою. Під час розробки було створено семантичне ядро сайту, проведена робота з просування сайту в інтернеті. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки