Вебсайт для “Ravenol”

google_title

Розробка корпоративного сайту представника "Ravenol"

google_description

Зручний та адаптивний корпоративний сайт. Дизайн і функціонал сайту відповідає фірмовому стилю. Навігацію частково дублює головна сторінка.

google_keywords

сайт офіційного представника, замовити сайт представника, розробка сайту представника, створення корпоративного сайту представника

Для виробника мастила був розроблений корпоративний сайт з унікальним дизайном згідно з фірмовим стилем компанії. Мобільна верстка та SEO просування, продумане ще на етапі проектування.

Завдання: Розробка корпоративного сайту для офіційного представника “Ravenol” в Україні. Веб-ресурс повинен відповідати розробленому фірмовому стилю компанії “Ravenol”. У зручному вигляді та якісно презентувати продукцію. Налагодити онлайн-зв’язок із потенційними оптовими клієнтами. Після перегляду сайту користувач має бути готовим зробити усвідомлений вибір. Також, одне із завдань, яке стояло перед нами – це розробити правильну та просту у використанні структуру,  приєднати CMS систему.

Результат: Зручний та адаптивний корпоративний сайт, верстка якого підлаштовується під розмір екрану вашого мобільного пристрою. Дизайн і функціонал сайту відповідає фірмовому стилю, дозволяє інтуїтивно та максимально швидко здійснювати навігацію по всіх сторінках, що забезпечує доступ до будь-якого розділу у два – три кліка, а також покращує юзабіліті для мобільних пристроїв. Навігацію частково дублює головна сторінка, на якій розміщені посилання на більшість ключових сторінок. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки