Вебсайт для “Закваська”

google_title

Розробка корпоративного сайту імпортера "Закваська"

google_description

Сучасний, унікальний корпоративний сайт імпортера італійських заквасок. Ексклюзивний дизайн з комфортною структурою. Зручна CMS система та базове SEO

google_keywords

розробка сайту імпортера, створення сайту імпортера

Закваська – виробник та імпортер італійських заквасок. Компанія постійно розширюється, тож для неї дуже важливим є уніфікована стилістика та зрозуміла ідеологія. Проєкт розроблений у 2017 році.

Для підприємства “Закваська” ми розробили повністю новий фірмовий стиль, брендбук, логотип та новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю розробки стала оригінальне представлення даної продукції. Після грунтовних досліджень, ми обрали повністю новий спосіб подачі контенту.

Завдання: Розробка веб-ресурсу для імпортера італійських заквасок. Сайт повинен відповідати розробленому фірмовому стилю. У зручному вигляді та якісно презентувати товар, сформулювати відповідний образ про компанію в потенційних клієнтів. Налагодити онлайн-зв’язок та збільшити кількість оптових замовників. Одне з основних завдань, яке стояло перед нашою командою – це акцентувати на продукті, його особливостях та перевагах над конкурентами. Важливо було показати людям не лише сам товар, а й можливе поєднання різних продуктів з цим товаром. 

Результат: Сучасний та унікальний корпоративний сайт імпортера італійських заквасок. Ексклюзивний дизайн сайту з комфортною структурою та верстка якого підлаштовується під розмір екрану вашого мобільного пристрою. Функціонал сайту дозволяє інтуїтивно та максимально легко здійснювати навігацію на всіх сторінках. Дизайн, який виконаний в межах розробленого фірмового стилю формує довіру до бренду “Закваська”, позитивно впливає на користувачів та пошукових роботів. Зручна та лаконічна побудова головної сторінки з потрібними блоками та переходами, дозволяє відвідувачам швидко та без проблем дізнатися більше інформації про товар. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом. Зручна CMS система та базове SEO.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки