Вебсайт для “Kotula” 

google_title

Розробка сайту виробника пам'ятників Kotula

google_description

Розробка сайту для виробника пам'ятників з інтерактивними елементами, що підсвічуються при наведенні. Зручна CMS система та базове SEO просування

google_keywords

розробка сайту пам'ятників, замовити сайт пам'ятників, створення сайту пам'ятників

Для виробника пам’ятників «Kotula» ми розробили повністю новий сайт, що відповідав вимогам компанії. Важливою особливістю розробки корпоративного сайту стало створення функції інтерактивних пам’ятників. Це дозволило вдвічі збільшити час перебування відвідувачів на сайті та завдяки сучасній візуаліації спростило вивчення термінології для споживача. Після грунтовних досліджень, ми обрали повністю новий спосіб подачі контенту на сайті.

Завдання: Розробка корпоративного сайту для виробника пам’ятників з інтерактивними елементами. Основна функція вебресурсу – виграшно презентувати послуги, щоб сформувати відповідний образ компанії в очах потенційних покупців, а також налагодити онлайн-зв’язок і процес онлайн-продажів. Одним з важливих завдань було чітко продемонструвати всі елементи з яких складаються пам’ятники допомогти людям правильно формулювати свої замовлення, що суттєво спростить роботу менеджера та зменшить кількість імовірних помилок.

Процес розробки сайту охоплює:

  • Аналіз ринку
  • Збір семантичного ядра
  • Розробка структури на основі семантики
  • Створення дизайну
  • Адаптивна верстка
  • Підключення CMS системи
  • Створення унікального модуля “Інтерактивних пам’ятників”
  • Підключення додаткових програмних модулів
  • SEO оптимізація

Результат: сучасний, зручний та адаптивний сайт. Функціональний дизайн дозволяє інтуїтивно та максимально швидко здійснювати навігацію на всіх сторінках, що забезпечує доступ до будь-якого розділу у два – три кліки, а також покращує юзабіліті для мобільних пристроїв. Навігацію частково дублює головна сторінка, на якій розміщені посилання на більшість ключових сторінок. Також, ми розробили інтерактивну анімацію: при наведенні на елементи пам’ятника вони підсвічуються, що дає людям більше інформації про певний елемент, його будову та назву, і забезпечує можливість грамотно скласти замовлення. Функціонал реалізований на системі WordPress. Зручна CMS система та базове SEO просування.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки