Kotula

Виробник високоякісних надмогильних пам’ятників різного цінового діапазону – дорогих ексклюзивних та стандартних пам’ятників нижчого сегмента, а також інших гранітних виробів.

Компанія “Kotula” – сімейний бізнес, вже третє покоління займається виробництвом гранітних виробів та пам’ятників.

Код: 093

Тип компанії: Виробник

Сфера: Пам'ятники

Країна: Україна

Місто: Львівська область

Дата співпраці: 2016

Сайт: https://kotula.com.ua

google_title

Співпраця із виробником "Kotula" | Портфоліо

google_description

Розробка сайту для виробника пам'ятників. Самописний сайту з блоком "Інтерактивних пам'ятників". Адаптивна кросбраузерна верстка з технічним SEO.

google_keywords

Сайт для пам'ятників, розробка сайту пам'ятників, створення сайту пам'ятників

Співпраця із виробником гранітних виробів “Kotula” розпочалась з оновлення старого сайту у 2015 році. Протягом років плідної співпраці, сайт оновлювався, додавались нові розділи, втілювались грандіозні ідеї. Однією з таких ідей – було створення розділу інтерактивних пам’ятників, метою якого було навчання клієнтів, вивчення клієнтом термінів, що використовуються виробниками пам’ятників. Завдяки даному елементу на розробленому сайті, виробник та його клієнти почали спілкуватись однією мовою та розуміти один одного, особливо це відчувається в телефонному режимі. Ще одним позитивним моментом даного блоку – SEO просування. Час перебування відвідувачів на сайті збільшився у 2 рази, що демонструє пошуковій мережі Google зацікавленість користувачів до даного сайту.

Виробник «Kotula» отримав повністю оновлений сайт, якій чітко виконує поставлені перед ним завдання: реклама, каталог, навчання користувачів, стабільний потік клієнтів.

Відгуки

Відгук поки що немає

Список/приклад робіт

  • Вебсайт для “Kotula”