google_title

Створення сайту для Виробника Пам'ятників

google_description

Розробка сайту під ключ для виробника пам'ятників! Створення самописного сайту. Адаптивна кросбраузерна верстка з технічним SEO

google_keywords

Сайт для памятників, розробка сайту памятників, створення сайту памятників

Kotula

Для виробника пам’ятників «Kotula» ми розробили повністю новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю роботи стала розробка інтерактивних пам’ятників. В ході роботи створений повністю новий дизайн і спосіб подачі контенту.

Завдання: Розробка сайту для виробника пам’ятників. Ресурс повинен в зручному вигляді презентувати послуги, а також формувати експертний образ в очах потенційних покупців. Після перегляду ресурсу людина повинна бути готовою зробити усвідомлений вибір. Також одним із завдань було продемонструвати всі елементи з яких складаються пам’ятники та навчити людей правильно формулювати ТЗ.

Результат: Сучасний і адаптивний сайт, верстка якого підлаштовується під розмір екрану користувацького пристрою. Зручна горизонтальна навігація забезпечує доступ до будь-якого розділу в два – три кліка. Її частково дублює головна сторінка, на якій розміщені посилання доступу до більшості ключових сторінок. Це покращує юзабіліті для мобільних пристроїв. Також нами розроблений блок сайту з Інтерактивними пам’ятниками у якому підсвічуються елементи пам’ятників, що допомагає людям зрозуміти їх будову та грамотно складати ТЗ. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом.

Код: 093

Тип компанії: Виробник

Сфера: Пам'ятники

Країна: Україна

Місто: Львівська область

Сайт: https://kotula.com.ua

Відгук поки що немає