Вебсайт для “Aquatherm”

google_title

Розробка корпоративного сайту імпортера "Aquatherm"

google_description

Сучасний ексклюзивний дизайн, що відповідає фірмовому стилю компанії. Розроблена нова структура сайту. Зручна горизонтальна навігація. SEO просування

google_keywords

сайт трубопровідної продукції, замовити сайт імпортера, розробка сайту імпортера, створення сайту труб

Німецька компанія “Aquatherm” заснована Герхардом Розенбергом у 1973 році та завоювала положення лідера на світовому ринку трубопровідної продукції.

Розробка корпоративного сайту для виробників трубопровідної продукції. Максимально збережена стара база даних, удосконалена та оновлена до нової версії. Унікальний дизайн у фірмовому стилі компанії. SEO просування корпоративного сайту!

Завдання: Розробка корпоративного сайту для імпортера німецької трубопровідної продукції “Aquatherm”. Веб-ресурс повинен відповідати розробленому фірмовому стилю компанії. У зручному вигляді та якісно презентувати продукцію, а також сформулювати відповідний образ про компанію в потенційних покупців. Налагодити онлайн-зв’язок із потенційними клієнтами. Після перегляду сайту користувач має бути готовим зробити усвідомлений вибір.

Результат: Сучасний ексклюзивний дизайн, що відповідає фірмовому стилю компанії, верстка якого підлаштовується під розмір екрану будь-якого пристрою. Для реалізації сайту була максимально збережена стара база даних, удосконалена та оновлена до нової версії, що зекономило замовнику значні кошти та час. Розроблена нова структура сайту, видалені всі дубляжі сторінок зі старої версії, категорії з видами послуг розділені на сторінки. Це забезпечує швидку навігацію на сторінці для користувача та комфорт для пошукового робота. Зручна горизонтальна навігація дає доступ до будь-якого розділу у два – три кліка. Її частково дублює головна сторінка, на якій розміщені гіперпосилання до більшості ключових сторінок. Дані рішення покращують роботу для мобільних пристроїв. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом. SEO просування.

Процес розробки сайту для трубопровідної продукції “Aquatherm” включав у себе:

  • Аналіз ринку
  • Аналіз старого сайту
  • Розробка семантичного ядра
  • Вигрузка та оптимізація старої бази даних
  • Перетворення сторінок старої бази в пости
  • Розробка дизайну згідно брендбука
  • Адаптація під мобільні телефони
  • Підключення CMS системи
  • Розробка та підключення додаткових модулів

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки