Aquatherm

Компанії «Aquatherm-Ukraine» є офіційним та ексклюзивним представником німецької корпорації «Aquatherm». Фірма Aquatherm GmbH (Німеччина) – це виробник високоякісних поліпропіленових труб. Завдяки своїй високій якості та інноваційним технологіям виробництва, компанія всесвітньо відома уже понад 50 років. Це дозволило досягнути невисокої вартості продукції при бездоганній якості.

Код: 135

Тип компанії: Виробник. Офіційний представник

Сфера: Пластикові труби

Країна: Україна

Місто: Львів

Дата співпраці: 2021

Сайт: https://aquatherm.ua

google_title

Співпраця із виробником "Aquatherm" | Портфоліо

google_description

Розробка сайту трубопровідної продукції "Aquatherm". Розробка дизайну згідно з брендбуком. Базове SEO просування. Розробка додаткових модулів.

google_keywords

Розробка сайту трубопровідної продукції, створення сайту продажу труб

Співпраця із німецьким виробником трубопровідної продукції “Aquatherm” розпочалась з оновлення старого сайту у 2021 році.

Першим етапом був аналіз старої бази даних, оптимізація та оновлення під сучасні потреби. Розробка нової структури сайту, яка відповідає актуальним вимогам компанії та вимогам пошукової мережі Google. Також на основі фірмового стилю, було створено дизайн корпоративного сайту. Під час верстки та програмування сайту нами була сакладена основа для базового SEO просування.

Компанія «Aquatherm» отримала повністю оновлений візуальний облік, якій чітко передає філософію та спрямованість компанії.

Надані клієнту послуги

  1. Розробка сайтів
  2. Вебдизайн
  3. Підтримка
  4. SEO