Вебсайт для “Без Обмежень”

google_title

Розробка унікального сайту рок-гурту "Без Обмежень"

google_description

Унікальний сучасний ресурс, що поєднує в собі одночасно корпоративний сайт та інтернет-магазин для продажу мерчу. Синхронізація з Новою поштою

google_keywords

розробка сайту рок гурту, створення сайту рок гурту

Гурт розпочав свою творчість у місті Мукачево 1999 року. Тоді до складу команди талановитих музикантів входили: Сергій Танчинець, Ігор Рибар, Владислав Воробець, Сергій Попович.

Для рок-гурту ми розробили повністю новий корпоративний сайт в фірмовому стилі та з вбудованим інтернет-магазином для продажу мерчу. Ми об’єднали сайт зі сторонніми сервісами: пошта, соціальні мережі, сервіси продажу квитків. Все для комфорту рок-гурту та їх фанатів.

Завдання: Розробка унікального сайту для рок-гурту “Без Обмежень”. Веб-ресурс повинен якісно презентувати гурт, підвищувати рівень довіри до артистів, залучати нових клієнтів та партнерів. Допомагати вести комунікацію з різним сегментом аудиторії. Підтримувати сформований позитивний імідж про рок-гурт у фанатів. Налагодити онлайн-зв’язок, продаж квитків та процес придбання мерчу в інтернет-магазині. Одне із завдань, яке стояло перед нами – це полегшити фанатам пошук запланованих турів та концертів.

Результат: Унікальний сучасний ресурс, що поєднує в собі одночасно корпоративний сайт та інтернет-магазин для продажу мерчу. З розробленою адаптивною версткою та оригінальним дизайном. Функціонал сайту дозволяє інтуїтивно та максимально швидко здійснювати навігацію по всіх сторінках, що забезпечує доступ до будь-якого розділу у два – три кліка. А також, покращує юзабіліті для мобільних пристроїв. Навігацію частково дублює головна сторінка, на якій розміщені посилання на більшість ключових сторінок. Ми об’єднали сайт зі сторонніми сервісами для комфорту користувачів: Soundcloud, Apple music, You Tube, Нова пошта. Завдяки цьому, ви можете дивитись відеокліпи та слухати музику одразу на сайті. Синхронізація з Новою поштою дозволила автоматично розраховувати час та вартість доставки товару при замовленні. Для легкого пошуку та покупки квитків через сайт, нашою командою було розроблено систему, що дозволяє гурту співпрацювати з будь-яким сервісом продажу квитків, у більшості країн. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки