Вебсайт для “БУДМІКС”

google_title

Розробка корпоративного сайту виробника "Будмікс"

google_description

Розробка унікального корпоративного сайту для виробника будівельних сумішей. Ексклюзивний дизайн з комфортною структурою. Зручна CMS система та базове SEO

google_keywords

сайт виробника, замовити сайт виробника, розробка сайту виробника, створення сайту виробника

Будмікс – виробник будівельних сумішей. Компанія постійно розширюється та співпрацює з закордонними підприємствами, тож для неї дуже важливим є уніфікована стилістика та зрозуміла ідеологія. Проєкт розроблений у 2016 році.

Для підприємства “Будмікс” ми розробили повністю новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю розробки стала оригінальне представлення даної продукції.

Завдання: Розробка унікального корпоративного сайту для виробника будівельних сумішей, в Україні. Ексклюзивний дизайн з комфортною структурою. Веб-ресурс повинен відповідати розробленому фірмовому стилю, у зручному вигляді та якісно презентувати товар, а також сформулювати відповідний образ про компанію в потенційних клієнтів. Налагодити онлайн-зв’язок і процес онлайн-продажів з потенційними клієнтами. Після перегляду сайту користувач має бути готовим зробити усвідомлений вибір. Також, одне із завдань, яке стояло перед нами – це оригінально продемонструвати продукцію. 

Результат: Сучасний і адаптивний сайт, верстка якого підлаштовується під розмір екрану вашого мобільного пристрою. Продукт клієнта доволі специфічний, тож в дизайні ми намагались оригінально подати його, акцентуючи на простих формах та яскравих і чистих кольорах. Для здійснення максимально швидкої навігації по всіх сторінках, розроблений зручний функціонал сайту, що забезпечує доступ до будь-якого розділу у два – три кліка. Це якісно покращує перегляд веб-ресурсу через мобільні пристрої. Унікальність створеного дизайну в межах розробленого фірмового стилю формує довіру до бренду “Будмікс”, позитивно впливає на поведінку користувачів та відповідно пошукових роботів. Зручна та лаконічна побудова головної сторінки з потрібними блоками та переходами, допомагає людям дізнатися більше інформації про товар та швидко прийняти рішення. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом. Зручна CMS система та базове SEO.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки