Вебсайт для “Екстреної медичної допомоги”

google_title

Розробка сучасного сайту "Екстреної медичної допомоги"

google_description

Створений корпоративний сайт. Сучасний, легкий дизайн, що відповідає фірмовому стилю компанії. Для медичного персоналу та для людей без медичної освіти

google_keywords

сайт швидкої, замовити сайт допомоги, розробка сайту швидкої, створення сайту швидкої

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Для екстреної медичної допомоги ми розробили повністю новий корпоративний сайт у фірмовому стилі. Сайт розділений на дві частини: для медиків та для громадян без медичної освіти. Мета даного проекту: допомогти врятувати життя.

Завдання: Розробка сучасного сайту для “Екстреної медичної допомоги”. Веб-ресурс повинен відповідати розробленому фірмовому стилю компанії, у зручному вигляді та якісно надавати велику кількість медичної інформації. Оскільки користувачі сайту піклуються про своє здоров’я чи здоров’я своїх близьких, важливо сформулювати образ безпеки, захищеності, комфорту та спокою. Медичний сайт повинен викликати довіру у пацієнта, налагоджувати зв’язок із людьми, мотивувати до розвитку та навчання на курсах домедичної допомоги. Завдання мінімум – це навчити правильно викликати екстрену медичну допомогу. Важливим аспектом такого сайту є просування. Потенційний клієнт має з легкістю знайти медичний сайт, а після його перегляду швидко і без перешкод отримати допомогу. Сайт має не тільки пришвидшити усвідомлений і чіткий вибір користувача, а й допомогти врятувати чиєсь життя.

Результат: Наша команда зробила ставку на сучасний, легкий дизайн, що відповідає фірмовому стилю компанії. Верстка сайту підлаштовується під розмір екрану будь-якого пристрою. Була розроблена повністю нова і зручна структура. Створений корпоративний сайт розділений на дві частини: для медичного персоналу та для людей без медичної освіти. Це розширює можливості веб-ресурсу, швидку навігацію на сторінці для користувача та комфорт для пошукового робота. Горизонтальна навігація забезпечує доступ до будь-якого розділу у два – три кліка. Її частково дублює головна сторінка, на якій розміщені посилання доступу до більшості ключових сторінок. Дані рішення покращують роботу та дозволяють правильно показувати контент на персональних комп’ютерах, планшетах та мобільних телефонах. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом.

Процес розробки сайту для Екстреної медичної допомоги включав у себе:

  • Аналіз ринку
  • Розробку структури
  • Створення дизайну
  • Адаптивну верстку
  • Підключення CMS системи
  • Розробку та підключення модулів
  • Базове SEO

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки