Вебсайт для “VesuVio”

Виробник - Продукти харчування. Оливки, олія, вино - Львів, Україна - 2015

google_title

Розробка корпоративного сайту імпортера "VesuVio"

google_description

Сучасний унікальний і адаптивний сайт. Навігацію дублює головна сторінка. Онлайн-зв'язок із оптовими покупцями. Зручна CMS система та базове SEO

google_keywords

сайт імпортера, замовити сайт імпортера, розробка сайту імпортера, створення сайту імпортера

Vesuvio – виробник та імпортер оливкової олії, каперсів, оливок. Компанія постійно розширюється тож для неї дуже важливим є уніфікована стилістика та зрозуміла ідеологія. Проєкт розроблений у 2020 році, знаходиться на стадії реалізації.

Для підприємства “Vesuvio” ми розробили фірмовий стиль, брендбук, дизайн упаковок та етикеток, повністю новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю розробки стала оригінальне представлення даної продукції. Після грунтовних досліджень, ми обрали повністю новий спосіб подачі контенту.

Завдання: Розробка корпоративного сайту для виробника та імпортера італійської продукції. Веб-ресурс повинен відповідати розробленому фірмовому стилю, у зручному вигляді та якісно презентувати продукти, а також формулювати відповідний образ про компанію в майбутніх клієнтів. Швидко та якісно налагоджувати онлайн-зв’язок із потенційними оптовими покупцями. Надати користувачам можливість детально розглянути продукцію, цікаво представити її на сайті. Після перегляду сайту людина має бути готова зробити усвідомлений вибір.

Результат: Сучасний унікальний і адаптивний сайт, верстка якого підлаштовується під розмір екрану вашого смартфона. Дизайн продуманий та відповідає фірмовому стилю. Функціонал сайту дозволяє інтуїтивно та максимально швидко здійснювати навігацію по всіх сторінках, що забезпечує доступ до будь-якого розділу для всіх мобільних пристроїв. Навігацію частково дублює головна сторінка, на якій розміщені посилання на більшість ключових сторінок. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом. Зручна CMS система та базове SEO.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки