Vesuvio

ТМ “Vesuvio” представляє продукцію торгових марок VesuVio, La Contadina, Castelli Romani, Contadina, Fontenovella, Fra Ulivo, Senorio de Segura на території України.

Код: 062

Тип компанії: Виробник

Сфера: Продукти харчування. Оливки, олія, вино

Країна: Україна

Місто: Львів

Дата співпраці: 2015

Сайт: https://vesuvio-olio.com

google_title

Створення сайту для Vesuvio

google_description

Розроблено корпоративний сайт з унікальним дизайном під ключ для виробника оливкової олії. Адаптивна верстка з додаванням технічного SEO

google_keywords

сайт для виробника олії, створення сайту для олії, розробка сайту для олії

Співпраця із виробником та імпортером “Vesuvio” розпочалась з розробки дизайну упаковки та етикетки у 2014 році. Через рік плідної співпраці, та у зв’язку з бажанням росту компанії було прийнято рішення про розробку фірмового стилю та корпоративного сайту.

Першим етапом була розробка корпоративного стилю, який відповідає актуальним вимогам компанії. Також на основі корпоративного стилю, було створено брендбук та розроблено сайт. Через принципову позицію клієнта, логотип залишився старий. Структура сайту відповідає вимогам пошукових роботів Google, що позитивно впливає на SEO просування, а візуальна складова – сучасним тенденціям веб-дизайну.

Компанія «Vesuvio» отримала повністю оновлений візуальний облік, унікальний дизайн якій чітко передає філософію та спрямованість компанії.

Надані клієнту послуги

  1. Вебдизайн
  2. Корпоративний сайт