Вебсайт для “АБ система”

google_title

Створення корпоративного сайту IT компанії "АБ система"

google_description

Сучасний корпоративний та унікальний сайт розробника програмного забезпечення. Ексклюзивний дизайн з грандіозним програмуванням CMS системи.

google_keywords

замовити сайт IT, розробка сайтів програмістів, створення сайтів розробників

АБ система – управління та бухгалтерський облік від українського розробника. Мета даної програми: автоматизація оперативного, бухгалтерського та податкового обліку.

Для підприємства “АБ система” ми розробили повністю новий сайт зі зміненою структурою, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю розробки стала оригінальне представлення послуг, універсальність системи, грандіозне програмування CMS системи та SEO просування.

Завдання: Створення корпоративного сайту IT компанії. Лаконічний та ефективний вебсайт для українського розробника з програмного забезпечення, управління та бухгалтерського обліку. Ресурс повинен у зручному вигляді презентувати послуги, а також сформувати експертний образ в очах потенційних замовників. Одним із завдань було продемонструвати всі можливості програми, її універсальність та індивідуальний підхід до клієнта.

Результат: Сучасний корпоративний та унікальний сайт. Ексклюзивний дизайн з грандіозним програмуванням CMS системи. Адаптивна верстка якого підлаштовується під розмір екрану будь-якого пристрою. Розроблена правильна структура сайту, видалені всі дубляжі сторінок зі старої версії, категорії з видами послуг розділені на сторінки. Сторінка продукту розділена на блоки, які своєю чергою позначені якорями. Це забезпечує швидку навігацію на сайті для користувачів, доступ до будь-якого розділу у два – три кліка та комфорт для пошукового робота. Горизонтальну навігацію частково дублює головна сторінка, на якій розміщені гіперпосилання до більшості ключових сторінок. Дані рішення покращують роботу для мобільних пристроїв. Функціонал реалізований на системі WordPress: управління сайтом.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Вебсайти:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки