Без Обмежень

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями.

Один з небагатьох українських гуртів, який збирає мільйони переглядів на YouTube. Усі кліпи останніх років давно перетнули відмітку 1 000 000.

Кожен виступ БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають до самого кінця виступу.

Код: 107

Тип компанії: Розваги

Сфера: Музичний рок гурт

Країна: Україна

Місто: Київ

Дата співпраці: 2018

google_title

Співпраця з рок-гуртом "Без Обмежень" | Портфоліо

google_description

Розробка сайту та Landing page рок-гурту! Унікальний дизайн. Адаптивна кросбраузерна верстка з технічним SEO. Програмування та захист CMS від злому

google_keywords

Створити сайт гурту, Створення сайту шоу біз, Створення сайтів гуртів, Замовити сайт гурту, Розробка сайту музичного гурту, Розробка сайтів шоу бізнес, Веб сайт рок гурту, web site music band

Співпраця із рок-гуртом “Без Обмежень” розпочалась з розробки унікального корпоративного сайту з інтернет магазином у 2018 році. Через 1 рік плідної співпраці, та у звязку з самостійною організацією концерту на стадіоні “Олімпійський”, було прийняте рішення розробити Landing page для реклами та продажу квитків на дану подію.

Першим етапом була розробка сайту в їх корпоративному стилі, який відповідає актуальним вимогам компанії, розроблена сторінка події, яка з легкістю об’єднується через адміністративну панель з будь яким сервісом продажу квитків, розроблений інтернет магазин та об’єднаний з “Новою поштою”, що автоматично рахувало вартість та час доставки мерчу замовнику. Також об’єднали сайт з іншими серівсами, такими як: YouTube, Soundcloud, Apple music, Instagram. Також на основі корпоративного стилю, було розроблено Landing page, метою якого був акцент уваги відвідувачів до концерту на “Олімпійському” та продаж квитків.

Рок-гурт «Без Обмежень» отримав повністю готовий унікальний корпоративний сайт з інтернет магазином та Landing page, який чітко передає філософію гурту. Сайт став так званим хабом всіх інтернет сервісів гурту та виконав всі поставлені перед ним завдання.