Брендбук для “Galprogres”

Послуги - Сонцезахист, автоматизація, енергозбереження - Львів, Україна - 2019

Компанія “Galprogres” надає професійні рішення з питань автоматизації, сонцезахисту та енергоощадження. До нас компанія звернулась із потребою створення логотипу, адже вона досить довго працювала без фірмового стилю – але з плином часу та впевненим розвитком, збільшувався штат працівників та іменитих замовників, тож, у певний момент, керівництво зрозуміло, що уніфікований образ – ключ до здобуття репутації серйозного підприємства на регіональному ринку. Розробка логотипу завершилась успіхом і клієнт додатково замовив такі необхідні елементи фірмового стилю, як візитівки та хенгери. Після цього стало зрозумілим, що для повноцінного вигляду потрібні й інші елементи фірмової ідентифікації, тож у результаті ми розробили повноцінний брендбук.

google_title

Розробка брендбуку для ТОВ "Галпрогрес"

google_description

Метою було створити теплий проте серйозний бренд з галицьким акцентом.

google_keywords

Розробка фірмового стилю, брендбук, замовити брендбук, розробити брендбук

Компанія Galprogres була заснована у Львові, у 1994 році. На даний час надає професійні рішення з питань автоматизації, сонцезахисту та енергоощадження. На замовлення клієнта було створено логотип, а в подальшому – брендбук з макетами документації, сувернірної продукції та інших елементів з фірмовою символікою. Проєкт розроблено та реалізовано у 2019 році.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Брендбук:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки