Упаковки та етикетки для ТМ “Закваська”

google_title

Розробка дизайну упаковок та етикеток

google_keywords

дизайн упаковки та етикетки, дизайн упакувань та етикеток

ТМ “Закваська” звернулась до нас з проханням розробити дизайн упаковки та етикетки. Компанія реалізовує порошкові закваски та ферменти для домашнього приготування кисломолочних продуктів та сирів. Асортимент є досить широким: йогурти, кефіри, ряжанка, айран та багато інших. Вибір сирів також різноманітний: окрім звичайного вершкового сиру, є велика кількість твердих сичужних сирів та навіть м’які сири з пліснявою, такі як брі чи камамбер. Для реалізації даної продукції використовують різні формати упаковок: фольговані пакети та картонні коробки, що містять саше з фасованими заквасками чи ферментами.

У старому дизайні упакувань була відсутня кольорова чи знакова сегментація продукції, це негативно впливало на її розпізнавання та ускладнювало процес фасування для працівників і подальшу експлуатацію споживачем. Опираючись на брендбук, ми розробили дизайн, що суттєво полегшує диференціацію окремого продукту. Дизайн упакувань та етикеток для продукції створено з використанням фірмових шрифтів, кольорів і патернів, які описані в посібнику бренду. У зв’язку зі збільшенням асортименту та потребі додаткових картонних упакувань, кольорову палітру, що була прописана у брендбуці довелось розширити.


Старий дизайн саше був уніфікований під усі види продукції, що ускладнювало процес фасування перед відправкою.

Для етикеток та саше лінійки заквасок призначених для виготовлення кисломолочних продуктів ми використали яскраві контрастні кольори. Пакети, у яких містяться саше мають додаткові вкладиші-інструкції з детальною інформацією про продукт, рецепт його приготування, а також терміни та умови зберігання.

У дизайні картонних коробочок використано ті ж кольори, що і для етикеток на пакети. На боковинках розміщено інформацію про виробника, продукт та графічні інструкції для приготування, на кришечці розміщено логотип, що відповідає обраному кольору продукту, це додаткова зручність для розпізнавання. Окрема відмінність від дизайну етикеток для пакетів – асоціативні зображення, унікальні для кожного продукту.

Для етикеток та саше лінійки заквасок та ферментів призначених для виготовлення сирів, ми обрали відтінки помаранчевого спектру, адже саме ця гама викликає правильні асоціації.

Результат нашої роботи виправдав сподівання замовника – яскраві упакування у стилістиці бренду стали сучасними та впізнаваними. Сегментація товарів не лише покращила сприйняття для покупців, а й полегшила та пришвидшила процес підготовки товару для відправлення. Якщо ваш продукт чи послуга потребує реанімації, звертайтесь у креативну студію «ARDENIS».

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Промислова упаковка:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки