Упакування для кави “Ruwenzori”

google_title

Розробка дизайну упаковки для кави

google_description

Розробка дизайну упаковок, стіків та шоубоксів для меленої кави ТМ "Ruwenzori".

google_keywords

замовити дизайн упаковки, розробка дизайну упаковки

З потребою замовити дизайн упаковки до нас звернулась ТМ «Ruwenzori», яка займається виготовленням та реалізацією 100% натуральної меленої кави вищого гатунку. Нашій команді було поставлено завдання розробити логотип та створити серію упакувань у сучасній європейській стилістиці. Ми зробили ставку на легкий та естетичний дизайн, що приваблює погляд. Основна колірна гама складається з комбінації бежевого і коричневого. Для сегментації продуктів та створення акценту обрано соковиті кольори: салатовий для меленої кави та помаранчевий для меленої кави з цукром. Головним елементом дизайну є кавові зерна, що чітко презентують продукт; для хорошого позиціювання бренду логотип розміщено на боках та кришці коробок. Усі упаковки містять інформацію щодо походження, фізичних властивостей, способу приготування та ін необхідні дані. Результатом роботи став сучасний візуальний образ крафтового упакування. Розробка дизайну упаковки – кропіткий процес, що вимагає знань та досвіду, усе це ви знайдете у компанії “ARDENIS”.


Конструкція коробки “шоубокс” ідеальна для кавових стіків – завдяки перфорації, вона легко відкривається і гарно демонструє товар. Це яскравий представник POS-продукції якого зручно розмістити на полицях або у прикасових зонах.

На стіках розміщено усю необхідну інформацію, кожен з них є самостійним продуктом.

Кава та сонячні промені – несумісні, саме тому ТМ “Ruwenzori” використовує упаковку, яка складається з двох шарів: зовнішнього щільного картону та внутрішнього вакуумного пакету. Зовнішній шар пакування, окрім захисної виконує ще й рекламну та інформативну функціЇ.

Відгуків поки що немає

Переглянути інші наші Промислова упаковка:

Розробка ECOMMERCE проектів Розробка вебсайтів Розробка мобільних додатків Дизайн Створення стартапа Digital реклама Розробка мобільних додатків на android Розробка мобільних додатків під iOS Розробка мобільних додатків під iOS і android Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство Розробка сайтів на WordPress Розробка сайтів на Drupal Розробка сайтів на Symfony Розробка сайтів на Node.js Розробка сайтів на Angular Розробка сайтів на Vue.js Розробка сайтів на React SMM просування Упаковка бізнесу Video production Креативна реклама Фото та відеоконтент Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії SEO-оптимізація сайту SEO-просування Реклама Google Ads Контекстна реклама Розробка рекламних кампаній Розробка Backend додатків на Node JS Розробка Javascript додатків Створення мобільних сайтів Створення адаптивних сайтів QA і QC тестування сайту E-mail маркетинг Сайт на Tilda Створення корпоративних сайтів Розробка сайту на Laravel Розробка сайту для фітнес-клубу Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для компанії Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазинів на Magento Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазинів на Bitrix Розробка мобільних додатків на React Native Розвиток стартапу Просування стартапу Просування інтернет-магазину Аудит юзабіліті сайту Верстка інтернет-магазину Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌ Реклама в Facebook Редизайн сайту Проєктування інтернет-магазину Дизайн інтернет-магазину Інтеграція інтернет-магазину Додаток для стоматології Сайт для компанії з продажу медичного обладнання Додатки для сервісів мікро кредитування Додаток для ломбардів Розробка програми для телемедицини Додаток для запису до лікаря Додаток для інтернет-банкінгу Додаток для аптеки Створення сайту для аптеки