Алькоре

Bиробник картонних: опалубок для колон, кутників та водостійких гільз, а також продавець промислових клеїв ПВА для виробництв.

Компанія «Алькоре» понад 15 років займається виготовленням картонної гільзи.

Код: 080

Тип компанії: Виробник

Сфера: Картонні гільзи, кутники

Країна: Україна

Місто: Львів

Дата співпраці: 2016

Сайт: https://alcore.ua

google_title

Співпраця із заводом "Алькоре" | Портфоліо

google_description

Розробка логотипу та корпоративного стилю, також створено брендбук, та оновлено сайт виробника картонних гільз.

google_keywords

Створити сайт, Створення сайту, Створення сайтів , Замовити сайт, Розробка сайту, Розробка сайтів, Веб сайт, Web site

Співпраця із заводом картонних виробів “Алькоре” розпочалась з оновлення старого сайту у 2015 році. Через 5 років плідної співпраці, та у звязку з виходом на закордонний ринок, було прийняте рішення створити корпоративний стиль. Але враховуючи що попередній логотип розроблявся понад 20 років тому та на швидкоруч, стало зрозуміло що зі зміною пріорітетів ринків збуту без оновлення логотипу не обійтись.

Першим етапом була розробка логотипу та корпоративного стилю, який відповідає актуальним вимогам компанії. Також на основі корпоративного стилю, було створено брендбук, та оновлено сайт. Новий логотип має смислове навантаження яке відразу допомагає ідентифікувати сферу виробника картонних гільз.

Компанія «Алькоре» отримала повністю оновлений візуальний облік, якій чітко передає філософію та спрямованість компанії.

/* Для компанії «Алькоре» ми розробили брендбук та новий сайт, який відповідає актуальним вимогам компанії. Важливою особливістю роботи стала попередня підготовка до просування сайту ще на етапі проектування. В ході роботи створений повністю новий дизайн і спосіб подачі контенту.

Інтернет-проект був реалізований на основі шаблону, з урахуванням фірмових кольорів компанії і специфіки галузі. У процес розробки сайту були залучені SEO-фахівці. Це дозволило продумати структуру проекту для найкращої індексації пошуковими роботами, що підготувало його для подальшого SEO-просування. */

Відгуки

Відгук поки що немає

Список/приклад робіт

  • Брендбук для “Alcore”